Mini-kalendarz

Poszukuję prostego programu, który spełniałby rolę kalendarza-organizera (może być na pulpit)

jaki masz system ?

bo jak XP ,to nadaje się Kalendarz XP :slight_smile:

Teoretycznie mógłby być, ale średnio mi się podoba, za bardzo się rzuca w oczy :slight_smile: Może jakieś inne propozycje?

Tutaj masz prawdziwy kombajn Draco Organizer, a jak chcesz tylko ładny kalendarz + listę “do zrobienia” polecam Rainlendar

albo to http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=1575

przeciez swietny organizer jest w Qutloku pakiet Office 2003 do tego masz kalendarz

Tak wiem, ale mi chodzilo o cos tak prostego jak Rainlender - malutkie, sprytne, proste w obsłudze i siedzi sobie na pulpicie, dzięki czemu cały czas mam na to oko, o niczym nie da się zapomnieć. Dzięki!! :slight_smile:

Witam ja tez mam prosbe nie zakładam nowego topica bo temat podobny, tylko ze ja potrzebowałbym takiego kalendarza którego wogóle nie widać na pulpicie (zeby był tylko w trayu) i tylko gdy cos tam wpisałem waznego na dany dzien zeby wyskoczył paseczek nad zegarem z informacją o tym wydarzeniu, ważne jest to zeby automatycznie startował z windowsem. Dzięki za pomoc

Rainlendar można również przechowywać tylko w tray’u, nie musi być non-stop na pulpicie. Polecam :slight_smile: