Mini Opera i koszty użytkowania


(Monczkin) #1

Witam. Natknąłem się na dość ciekawy artykuł na temat Opery na telefony komórkowe.

http://tech.wp.pl/kat,1009793,wid,10413 ... caid=16b48


(Grynczel Wojciech) #2

W moim K810i nie zrywa połączenia tak jak ktoś napisał w komentarzach autor nie ustawił odpowiedniej opcji.


(Poniaatowski) #3

Monczkin , w zależności czym masz telefon. Na pewno słyszałeś o pakietach internetowych. Wiem, że coś takiego istnieje w Plusie i Orange. W Plusie za 5 zł masz 20mb, za 10 zł 50 mb bodajże, w Orange za dychę masz 10 mb.

Wystarczy ustawić INTERNET w profilu i kupić pakiet i cieszyć się darmową Operą i MobileGG - sam tak mam :smiley: Więc tutaj nie zgodzę się z kosztami :smiley:

Mnie również nie zrywa, wszystkie ustawienia wysłałem sobie z Plusa. Działą dobrze...


(Monczkin) #4

Panowie, podałem ten link do poczytania i "ku przestrodze". Mi to osobiście jest obojętne, bo nie korzystam.


(Hashimoto) #5

Dziwne. Korzystałem z Opery mini na Nokii i nie przytrafiło mi się coś takiego. Wchodziłem na różne strony (głównie dobreprogramy, money.pl, onet) i nigdy mnie tak nie naliczyło.


(mati75) #6

no reszcie wiem skąd takie rachunki


(Morietto) #7

ja gdy korzystałem z opery mini wychodziłem na plus.. tylko że to była stara wersja. korzystałem z niej siemensie cxv 70 (był jeszcze w Idei i po chyba 2 miesiącach abonamentu zmieniło się na orange) ;p obecnie w ogóle z komórki nie korzystam ale kiedyś... moim zdaniem problem nie tkwi w przeglądarce tylko w cenach transmisji danych :slight_smile: one są po prostu śmieszne... komórkowy internet mimo bardzo wielu niedogodności jest o wiele droższy niż internet na komputery stacjonarne :boje: tu jest Polska tu się kradnie - w tym przypadku chodzi o operatorów... xDDD