Mini Opera i koszty użytkowania

Witam. Natknąłem się na dość ciekawy artykuł na temat Opery na telefony komórkowe.

http://tech.wp.pl/kat,1009793,wid,10413 … caid=16b48

W moim K810i nie zrywa połączenia tak jak ktoś napisał w komentarzach autor nie ustawił odpowiedniej opcji.

Monczkin , w zależności czym masz telefon. Na pewno słyszałeś o pakietach internetowych. Wiem, że coś takiego istnieje w Plusie i Orange. W Plusie za 5 zł masz 20mb, za 10 zł 50 mb bodajże, w Orange za dychę masz 10 mb.

Wystarczy ustawić INTERNET w profilu i kupić pakiet i cieszyć się darmową Operą i MobileGG - sam tak mam :smiley: Więc tutaj nie zgodzę się z kosztami :smiley:

Mnie również nie zrywa, wszystkie ustawienia wysłałem sobie z Plusa. Działą dobrze…

Panowie, podałem ten link do poczytania i “ku przestrodze”. Mi to osobiście jest obojętne, bo nie korzystam.

Dziwne. Korzystałem z Opery mini na Nokii i nie przytrafiło mi się coś takiego. Wchodziłem na różne strony (głównie dobreprogramy, money.pl, onet) i nigdy mnie tak nie naliczyło.

no reszcie wiem skąd takie rachunki

ja gdy korzystałem z opery mini wychodziłem na plus… tylko że to była stara wersja. korzystałem z niej siemensie cxv 70 (był jeszcze w Idei i po chyba 2 miesiącach abonamentu zmieniło się na orange) ;p obecnie w ogóle z komórki nie korzystam ale kiedyś… moim zdaniem problem nie tkwi w przeglądarce tylko w cenach transmisji danych :slight_smile: one są po prostu śmieszne… komórkowy internet mimo bardzo wielu niedogodności jest o wiele droższy niż internet na komputery stacjonarne :boje: tu jest Polska tu się kradnie - w tym przypadku chodzi o operatorów… xDDD