Minimalizacja Outlook Express

(Kiepas) #1

Poszukuję programu do zminimalizowania Outlooka do obszaru powiadmień (po prawj stronie na dole). Wiem że jest taki program ale ja potrzebuję po polsku.

(Monczkin) #2

czasami warto użyc funkcji szukaj

(Monczkin) #3

dobra dałem d*** :oops:

byłem przekonany że jest po polsku

zresztą ten angielski w tym programie jest tak prosty......

(Kiepas) #4

nic nie szkodzi, znam ten program, ale koniecznie musi być po polsku

(Monczkin) #5

szukałem w sieci, niestety raczej nie ma co liczyć na polską wersję

mozna zrobić to samenu tworząc nakładkę, robiłem takie coś dawno temu - gdyby ktoś się tym zainteresował (podał program), można by to bardzo szybko zrobić

(Kiepas) #6

jak można by to zrobić?????

PS Może jest jakiś inny podobny program

(boczi) #7

Programik jest banalny nawet dla kogoś, kto w ogóle nie zna angielskiego. Mogęwszystkie funkcje Ci przetłumaczyć, jeśli byś chciał.

(Kiepas) #8

widzisz ja z angielskim nie mam problemu (na tym poziomie) ale ten programik nie jest dla mnie (dla innej osoby). z osobistych przyczyn musi być po polsku.

(boczi) #9

No to niestety, w tym wypadku, nie będę mógł Ci pomóc. Jednak oobsługa programu ogranicza się TYLKO na kliknięcie na zminimalizowaną ikonkę, aby zmaksymalizować okno, i odwrotnie.

(Kiepas) #10

tak jak mówiłem obsługa nie sprawia mi problemu ale polskiej wersji nie szukam dla siebie !!

(boczi) #11

No to kompletnie nie wiem, jak pomóc. Podałem Tobie argumenty, dzięki którym ta osoba może używać tego programu w polskiej wersji językowej..

(Kiepas) #12

dzięki za fatygę !!

(boczi) #13

Ok, na pewno dam Tobie znać, ale wątpię, czy takowe wyjdzie. :?

(system) #14

Jeśli się troche pomęczysz to będzie po polsku. Ściągnij HideOE v1.1.1(free), po zainstalowaniu HideOEexe. wypakuj upx'em, otwórz w Resource Hacker(free) i przetłumacz. Całość nie zajmuje więcej niż 20min.