Minimalizacja

proszę o pomoc problem mój jest bardzo dziwny, informatycy nie mogą sobie poradzić, przy minimalizacji iexplorera lub kazdej innej aplikacji nie widać na pasku start i nie mogę ponownie otwrzyć bo poprostu niema tego na pasku start dopiero alt+tab otwiera ponownie, paska start nie mogę też przenieść w inne miejsce proszę o pomoc bo jest to bardzo niewygodne przy pracy mam xp home poprostu nic nie wskakuje na pasek start tylko znika nie wiem gdzie dzięki serdeczne za pomoc

Wygląda to na błąd aplikacji.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie IE.

–> Dodaj/usuń programy//Dodaj/usuń składniki systemu Windows.

P.S. Najlepiej będzie, jak zainstalujesz sobie Mozillę albo Netscape.

dzięki ale to nietylko iex nie widać ale niczego co otwieram no i co z przenoszeniem paska start w inne miejsce zero na pasku start zadnej aplikacje nie widać na pasku

Jeśli po uruchomieniu kompa jest widoczny pasek “Start” wybierz Właściwości- Pasek Zadań i zobacz czy masz zahaczone “Trzymaj pasek zadań na wierzchu”

Jeśli po uruchomieniu kompa nie widać “Paska Zadań”, przyciśnij klawisz “Windows” + literka “E”. Otworzy Ci się Explorator Windows, tam masz katalog Panel sterownia, z niego możesz wybrać “Pasek zadań i menu strat”, wtedy zobacz to, co napisałem powyżej.

Pozdrawiam 8)

jest odchaczone to coś innego pasek jest widoczny tylko aplikacje nie pokazują się na nim wszystkie standartowe ustawienia są ok informatyk nie jest w stanie to naprawić instalowałem xp ponownie naprawczo naprawdę coś dziwnego i dokuczliwego dzięki za zainteresowanie tym problemem trudna sprawa tym pardziej przez internet ale jak coś bys wiedział to daj znać meredes@poczta.fm dzięki. problem bardzo złośliwy

Wyglada na to, że masz zablokowany “pasek zadań”, więc stań na psku zadań, i prawy klik, odhacz “zablokuj pasek zadań” klikając na ta opcję.

Możesz to zrobić wybierając Właściwości “Paska zadań”.

Odhaczone “Trzymaj pasek zadań na wierzchu” powoduje znikanie paska, jak masz otwarte inne okna, ja to zahaczam.

Co do reszty problemu, spóbuję poszukać przyczyny.

Pozdrawiam 8)

A format C: nie pomógł :?:

Jak już nawet informatyk nie potrafi “na miejscu” tego rozwiązać, to chyba zostaje tylko sformatować twardziela. :frowning:

Na to zawsze jest czas. :twisted:

Pozdrawiam 8)

może naprawa rejestru ale czym ? meredes