Minnimalizacja programów

Witam mam taki problem, od 5 dni mam nowy komputer i w zasadzie od pierwszego dnia mam ten problem, mianowicie dość często samoczynnie minimalizują mi się gry a gdy coś jest odpalone w oknie odznacza się jako okno aktywne (czyli np teraz podczas pisania musiałem już 3 razy klikać na przeglądarkę aby dalej pisać…) Znalazłem na forum podobne błąd ale w tamtym wypadku winą były wirusy, ciężko mi jest uwierzyć, że i u mnie jest taki powód z racji tego, że nie ściągałem jakiś udziwnionych programów nie wchodziłem na różne strony a pierwszym programem jaki zainstalowałem był antywirus - Avast posiadam płatną pełną wersje programu, tak że jeśli to będą wirusy to naprawdę będę musiał się zastanowić nad zmianą antiwira…

logi z olt

http://wklej.org/id/831630/

Dodane 19.09.2012 (Śr) 12:55

nikt nie ma pomysłu?

Dodane 19.09.2012 (Śr) 13:07

Dobra mam już winowajcę :stuck_out_tongue: Program od adaptera WiFii gdy jest zminimalizowany robi takie numery… gdy jest otwarty nic takiego nie występuje, można z tym żyć (cały czas mieć go otwartego) ale jeśli ktoś ma pomysł jak zrobić aby można było go zminimalizować i żeby on mi nie minimalizował all okienek będę wdzięczny :stuck_out_tongue: