Miranda - widoczność dla jednej osoby nie działa

Witam. Jak ustawić na stałe widoczność dla jednego kontaktu podczas gdy dla reszty osób z listy mam ustawiony status niewidoczny. Ta opcja wbudowana w komunikator nie działa, chyba że ja nie umiem tego skonfigurować. Proszę o pomoc, jest to dla mnie ważne.

Zapomnij. Ta (i parę innych, fajnych i pewnie potrzebnych) funkcji została zaprojektowana i działa poprawnie tylko z protokołem ICQ. ZGG (bo, domyślam się o to co najbardziej chodzi) to działać nie będzie.

Szkoda, że to nie działa bo nie jedna osoba by z tego skorzystała. A czy w jakimś innym alternatywnym komunikatorze jest taka funkcja działająca z GG?

A o jakiej sieci mówimy, bo jeżeli o gg to w aqq to działa, bo mam zaznaczony taki jeden kontakt i do mnie nie pisze od dłuższego czasu.

W opcjach gg zaznaczasz listę osób dla którycjh chcesz być niewidoczny (wszystkie oprócz tej wybranej) i musisz dać przy statusie opcję TYLKO DLA ZNAJOMYCH.

Tyle, że oprócz statusu, te osoby nie będą widziały opisu, ale tego na 100% pewien nie jestem.

W tym wypadku raczej chodzi mi o zaznaczenie osoby dla której ZAWSZE będę widoczny nawet gdy zmienię status na niewidoczny.

Jedyne co mogę Ci poradzić to napisanie własnej wtyczki która to zrobi albo zaznacz wszystkich “zawsze niewidoczny” i siedź na dostępnym :slight_smile:

Możesz także założyć nowe konto gg i dać jej tylko tej osobie , zablokować status w tym numerze na ciągłe dostępny :slight_smile: