Mirror's Edge - mam mały problemik z etapem gry

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych mam mały problemik z pewnym etapem gry a mianowicie w tym miejscu. Tak jak prowadzi biała linia dochodzę do tego miejsca i nie wiem co mam zrobić bo ani w prawo ani w lewo nie mogę wskoczyć ( prawdopodobnie muszę oddać skok w lewo z samego końca tej rury ) ale problem w tym ze jak oddaje ten skok to nie doskakuje do tego podestu może ktoś wie jak to zrobić proszę bardzo o pomoc będę bardzo wdzięczny

asdhb.jpg

To jest etap jak wychodzisz z kanałów?

tak dokładnie juz przeszedłem prawie całe kanały a teraz z nich wychodzę ale nie mam pojęcia jak to zrobic

Niestety zmartwię Cię, ale trzeba albo w prawo albo w lewo na platformę skoczyć.

Ja też się trochę męczyłem z tym etapem i rzeczywiście trzeba doskoczyć na boczny balkon, już nie pamiętam który.

Hmm, dziwne, ja to przeszedłem “z marszu”.

Męczyłem się tzn. próbowałem z 2-3 razy zanim mi się udało :lol:

Ja tak samo jak qwerty18

Bambosz107 , chyba całe dnie tylko grasz :slight_smile:

Nie, wręcz przeciwnie, od 7.10 do 16.00 mam szkole, potem jeszcze dodatkowe zajęcia… De facto nie mam duzo czasu na granie :slight_smile: Ale w ME skilla mam, nie powiem ;p

Dodane 07.09.2009 (Pn) 20:15

Zresztą ten etap gry ^^ jest akurat łatwy, gorzej jak sie wyjdzie na zewnątrz, gliny cie atakują i trudno jest sobie z nimi poradzic.

To ja akurat etap z glinami przeszedłem od razu :smiley: