Mirror's Edge - problem z przejściem

Witam

Mam problem z przejściem dalej.

http://img.wklej.org/images/free/2009/0 … 3b9b4.jpeg

Byłem na górze, zlazłem w to miejsce, uruchomiłem jakąś towarową windę i nie mam pojęcia, co mi to dało i gdzie dalej iść. Zapewne nie bez powodu winda pojechała na górę, ale nie mam pomysłu, jak tam wrócić :]

Mam nadzieję, że nie okaże się, że jest to jakiś banał a ja standardowo próbowałem na siłę doszukać się czegoś super trudnego i dlatego utknąłem. Jeżeli ktoś już był w tym miejscu proszę o pomoc :expressionless:

Gdzieś na tym poziomie jest przycisk dzięki któremu taka jakby winda czy co to jest jedzie do góry :slight_smile: Na miejscy tego jest mały otwór wentylacyjne przez który musisz przejść :slight_smile:

Dodane 24.01.2009 (So) 15:09

To co miało jechać do góry jest chyba po prawej stronie obrazka który pokazałeś :wink:

Dodane 24.01.2009 (So) 15:12

Z tego co widzę na obrazku to tam dalej po lewej stronie jest pomieszczenie. Wejdź do niego i znajdź przycisk --> Naciśnij go. Gdy to zrobisz zobaczysz jak jakaś maszyna podnosi coś do góry a na miejscu tego będzie otwór wentylacyjny przez który musisz wejść :wink:

Dzięki za pomoc. Tak jak myślałem - szukałem na siłę czegoś trudnego, a po prostu nie zauważyłem tego małego wejścia w podłodze, które było pod windą :] Pozdrawiam