Miss Polonia - antyvirusy

Cześć @ll :!:

Mam problem bardziej wyboru niż problem z użytkowaniem tychże programów. Korzystam aktualnie z Norton Antyvirus 2004. Mam zmienić czy nie :?: Oto moje pytanie :-D. Tak więc kandydaci, z których mogę skorzystać to:

:arrow: Panda Antyvirus 7.0 Platinum full version

:arrow: Panda Antyvirus Titanum 2004 demo (choć jak jest dobra, to pożyczę sobie pełną wersję)

:arrow: Norton Antyvirus 2004

Który z nich mogę wybrać, który najlepiej się rozwija i ma duuuuużą bazę wirusów :?: Proszę o wasze propozycje :smiley:

Z cała pewnością polecam Pande Platinium urzywam dłuźszy czas i się nie zawiodłem 8)

Uzywam programu Panda Titanium Antivirus 2004 i dlatego Ci wlasnie ja polece. :wink:

Testowalem wiele antywirow i nie umiem tego wytlumaczyc ale to wlasnie Panda jakos mnie dziwnie zafascynowala. :wink:

Ja używam nortona i jestem zadowolony :lol: troche spowalnia system ale jest skuteczny :wink:

u mojego braciaka w pracy tamtejsi informatycy używają nortona :wink:

Panda Antyvirus Titanum 2004 jest dostępna jak wersja pełna w Niezbędniku, więc możesz sobie zainstalować pełną wersje (działa przez 3 miesiące). Ja osobiście nie używam żadnego z powyższych antyvirusów, ale polecam Ci którąś z “Pand” bo testowałem wiele programów i Panda podobała mi się bardziej od Nortona. Ale i tak AntiVirenKit 2004 Professional żądzi :!: :smiley:

ja zdecydowanie polecam Pande Antivirus Platinum 7 !!

A czy ta Panda Tittanium z Niezbędnika robi aktualizacje codziennie?

Pozdro 8)

Panda Platinum !!

Tak :!: :slight_smile:

Oto się nie martw :smiley:

Najlepiej to Norton Internet Security… :lol:

Temat zresztąbył wałkowany na forum… :stuck_out_tongue:

A mozna też Norton Utilites :slight_smile: jest spoko programik do czyszczenia kompa itp…

Polecam zajzeć na stronke http://www.nowe.pl :slight_smile:

Wtrące tylko jedną żecz!!

Mam procka 600MHz

Gdy używałem Pandy (całe pół godziny) to mi bardziej spowalniało system niż przy nortonie 2003, “moje dokumenty” mi się (NA SERIO) pół minuty włanczało !!

Ja bym ci polecił pozostać przy Nortonie. :smiley:

Był był i to wiele razy :smiley:

Chyba coś Ci się pomyliło :stuck_out_tongue: Topic jest o antywiurusach a w skład pakietu wchodzą programy narzędziowe np. Norton Disk Doctor czy Norton Win Doctor. Najprawdopodobniej chodził Ci o pakiet Norton System Works w skład którego wchodzi Norton Antyvirus

Mam zainstalowany program Panda Antivirus Platinum 7.06.00 z KŚ Ekspert 3/2004 :-D.

Myślicie, że to dobry wybór :?:

Moje pytanie związane z tym programem brzmi:

:arrow: Czy da się wyłączyć tego lektora, który gada np.:

“Panda Antyvirus, witam”

"Rozpoczynam Skanowanie itp.

Oczywiscie że się da: Uruchamiasz -> Opcje ogólne -> Dźwięki -> Wyłącz dźwięki

Bardzo dobry wybór :wink:

Dzięki beed 8).

UPDATE: Jak pozbyć się tego:

df.JPG

Chciałbym uzyskac taki efekt, aby bez pytania się mnie panda zezwalała na łączenie się z siecią :!: :slight_smile:

Bierzesz “Zawsze zezwalaj na łączenie na ti połączenie” - u mnie to działa :wink: