Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej

(hajduk123) #1

Siema mam pytanie z kim Polska jest w grupe podczas eliminacji na EURO 2008??

(Mancunian) #2

Portugalia, Serbia, Belgia, Finlandia, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan.

(aju) #3

Może jakimś cudem wyjdziemy i zbłaźnimy się dopiero na ME.

Polska jest w grupie A:

Portugalia, Polska, Serbia i Czarnogóra, Belgia, Finlandia, Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan

PS. jedyna grupa w któej jest 8 zespołów :slight_smile:

(Hempbaba) #4

MOJE OBLICZENIA

przegramy

-remis lub wygrana

nie wiem jak grają ale chyba wygramy

-przegramy lub remis

-wygrana lub remis

(aju) #5

rudakita wdg. mnie nie ma co pisać z kim wygramy bo na MŚ powinniśmy wyjść z grupy bez najmniejszego problemu a jak się skończyło wszyscy wiemy.

Ale co jak co: i tak będę kibicował naszym. Pierwsze mecze już na jesień :mrgreen:

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 10:33

Dokładny rozkład jazdy na http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_piłce_nożnej_2008

(hajduk123) #6

Aha czyli znowu nie wyjdziemy z grupy... :frowning: A myślałem że może tym razem się uda...

(Kubarek) #7

no to moj typ teraz:

1. portugalia

2. nie-polska

3. polska

zapewne zabraknie punktu, ale to bedzie wina trenera, ktorego znowu wyrzuca

(system) #8

Moim zdaniem nie zwojujemy nic. Trafikliśmy na dość cięzką grupę, w której zapewne dyktować warunki będą serbowie i portugalczycy. co do Belgów to niebyłbym taki pewny, że są od nas lepsi. A pozostają jeszcze Finowie. Moim zdaniem nie mamy sznas. Jedynie czego możemy się spodziewać to

Nie liczyłbym na więcej. Ewentualnie jeśli nasz styl gry całkowicie się zmieni to może, ale w co wątpię. Serbowei w eliminacjach do MŚ 2006 stracili tylko 1 bramkę :wink:. Portugalię przedstawiać nie trzeba, a co do Belgii i Serbii to uważam, że jeśli zagralibyśmy tak jak np. w meczu z Anglią to mamy szansę powalczyć.

(Fernando) #9

Nie ważne czy będziemy wygrywać czy przegrywać ja będę kibicował naszym i wierzył, że wyjdą z Grupy.

Polacy my chcemy GOLA!!

(Krzys299) #10

Są duże szanse, mogliśmy trafić gorzej, teraz trzeba zatrudnić jakiegoś trenera który wprowadzi świeżość w drużynie i do boju, pierwszy mecz już na 3 miesiace :slight_smile:

(aju) #11

Raczej stworzy nową jedenastkę.

Bo zdecydowana część starej nie powinna już grać bo po prostu się do tego nie nadają.

(system) #12

Fakt faktem, że nasi grali tak jakby ktoś im powiedział "wejdźcie tam i macie kopać do piłki". Brak jakiegoś pomysłu na akcje. Według mnie największe błedy popełnił janas.

1) Nie wziął kilku ważnych graczy na MŚ

2) Zmienił taktykę tydzień przez mistrzostwami :x

3) Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę i na stałe fragmety, które podobno miały być naszym atutaem :x

Mam jedynie nadziejz, że nowy selekcjoner zrobi z tym wszystkim pożądek... Bo trudno, żeby państwo, które ma 40 mln. mieszkańców nie umiało znaleźć 11, którzy mogliby przynajmniej wygrać z Ekwadorem i kostaryką :x

(aju) #13

Z Kostaryką wygraliśmy 2:1 na pożegnanie :wink: :mrgreen:

(system) #14

Wiem, wiem, ale głównie chodzi mi o fakt, że te zwycięstwo nie było też jakieś spektakularne... Wygraliśmy po 2 bramkach Bosackiego z główki po dośrodkowaniu z rogala :P. A z Ekwadorem :x

(Fernando) #15

Jeżeli nie będzie zagranicznego trenera to prawdopodobnie będzie jakiś janas 2....

W polsce jest dużo dobrych piłkaży .... tylko trzeba dać im szanse sie wykazać....

Do Boju

(aju) #16

Spokojnie. Jeszcze kilka miesięcy mamy do eliminacji.

A nadal nie wiadomo czy Pawełek zostanie czy nie :x

(Krzys299) #17

Dokładnie.

Zagraniczny trener wprowadziłby do szkolenia nowoczesne metody, i myślę że nie kierowałby się tu sympatiami (tak jak to u Janasa było widoczne) tylko tym jak zawodnicy grają.

Złączono Posta : 09.07.2006 (Nie) 13:36

A pierwszy mecz eliminacji odbedzie się 2 września z Finlandią.

(Fernando) #18

Jak można spokojnie czekać, ja mam w sobie ducha walki!! Wszystkie mecze im kibicuje!!

(system) #19

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Nowy trener np. Leo Benhacker nic nie wie o naszych zawodnikach i będzie zapewne stawiał na anjlepszych + nowe metody szkoleniowe + odpowiednia taktyka i może coś z ego być :D.

(aju) #20

Jak zdecydowana większość polaków.

Pomimo tylu porażek ciągle wierzymy iż wygrają.

Polska taki głupi naród ;]