Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej

No cuż, jesteśmy patryioci i tyle :P. Ja tam jestem za polską o jestem polakiem… Ale, żeby jakoś specjalnie na mecz jechać… w telewizji jak leci to patrzę, ale osobiście wolę jakiś wypad na Anglię czy an Manchester niż na polskę…

Kogo to obchodzi i tak nasi przegrają :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

i to mnie dobija troche ducha walki

Znam takich ludzi jak Ty na pęczki :stuck_out_tongue:

Choćby mój tata który wiecznie mówi ze Polska przegra a gdy przychodzi do meczu siadamy razem i kibicujemy mając nadzieję… :frowning:

Zobaczycie, przyjdzie czas kiedy Polska będzie sie liczyła !!

Ciekawe kiedy :frowning:

już za 4 lata … :mrgreen:

ach ja chciałbym żeby trenerem był jakiś zagraniczny lub mój wujek cioteczny Stefan Majewski(wolałbym żeby on był)

To Twój wujek :slight_smile:

No bez obrazy ale wolałbym trenera tylko i wyłączne z zagranicy. Wolni trenerzy z Polski to patałachy, a najlepsi juz zajęci (np. H. Kasperczak)

Polska będzie mistrzem świata :lol:

Ale ciekawi mnie występ “naszych” w eliminacjach do euro :slight_smile:

Eliminacje napewno przejdziemy ale same mistrzostwa lepiej nie komentować.

To jest dla polaków nie wykonalne!! Odpadną a ten nowy trener z nimi i znów się zatrudni jakiegoś cwaniaka…

Ja jednak myśle że przejdą.

Wie ktoś może kto ma być nowym trenerem :?:

Leo Benhaker :smiley: Bardzo dobry Holenderski szkoleniowiec… Cuż jak będzie trenerem i zmieni tyle xco zamierza to może być ciekawie…

Masz racje… Zgadzam się z tobą w 100%.

Tylko zmiany musiały by być szersze nie tylko na stanowisku szkoleniowca, ale także Prezesa PZPN, Zarządu… wszystkiego. Jeśli sam trener się zmieni może być blokowany przez kogoś z góry. Trzeba patrzeć trochę szeżej. Nie tylko na reprezentację, ale na całą polską piłkę, która niestety coraz bardziej się stacza… I jak narazie straty = zyski a tak być nie może… Klub jest zadłużony sprzeda 2 wartościowych zawodników i już jest OK, ale za to w następnym sezonie już o nim nie słychac… Jak ktoś kiedyś napisał

Chłopaki z Leo Zawodowcem (Benhaker) zajmiemy pierwsze miejsce w grupie a pózniej w ME. Głowa do góry :mrgreen:

Taaa… Ja jestem polakiem=z góry pesymista i przegrany :frowning:

Ale zobaczymy nie będę narazie krytykował czegoś czego jeszcze nie ma… Zobaczę mecze we Wrześniu i zacznę komentować…

Może być ciekawe jeśli Leo zostanie szkoleniowcem, oby coś zdołał zrobić z naszymi bo jak narazie to jest zero. Jak ktos tam już wyżej powiedział że trzeba zmienić zarząd PZPN - zgadzam się ale kto to zrobi? Polska liga naprawdę mogłaby być dobrą ligą, i reprezentacja to samo, tylko potrzeba kogoś kto w końcu postawi się Listkiewiczowi i spółce.

Dokładnie… Że tak się wyraże, potrzeba kogoś z jajami… Trzeba zmian na szeroką skalę… I trzeba też pszełamać te błędne koło… Nie ma kibicó %7Boption%7D