Mistrzostwa w Polsce i na Ukrainie

Jeeeeeeee wygraliśmy :

też się cieszę :mrgreen:

Wreszcie nowe drogi, hotele oraz stadiony! :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Mistrzostwa Świata to nie to samo co Mistrzostwa Europy,mówiąc wprost siedzisz w temacie. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Masakra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Teraz niech nam dadzą kase na stadiony i drogi :lol: i na piłki żeby było czym grać :lol:

Tylko trzeba cos zrobic z polskimi kibolami, najlepiej powywozic na Sybir

a ja przedstawię trochę opinii przeciwnej

krótko powiem też, że się z tą opinią zgadzam

YUPI:D:D

nareszcie jakieś drogi może powstaną porządne

i ogólnie Polska się rozwinie jeszcze bardziej

Mistrzostwa Europy

A żebyś wiedział że zato dadzą :lol:

dadzą i to sporo

37 mld euro łącznie pochłoną inwestycje

Nie znam sie na piłce AŻ tak ale dac kasę to dadzą tylko jak taki mądry minister znowu zawiesi skład PZPN, że będzie nam groziło wywalenie o walkę tak jak to miało miejsce niedawno to i kasa nie pomoże ;/;/;/

kubar3k co do Baltic arena to moim zdaniem jest to zupełnie nie potrzebny stadion a koszt 700 mln zł :o jest ogromny jak na miasto które nie ma drużyny w 1 lidze, a jeśli chodzi o resztę stadionów to na pewno się przydadzą pieniądze na rozbudowę frekfencja na meczach na pewno się zwiększy (na meczach ligowych bo na euro na pewno będzie full ludzi) :slight_smile:

mamy organizację.

teraz już tylko katastrofa jakaś mogłaby to zmienić bo rzadko obdierają ogranizację komuś

poza tym nie tylko polska wchodzi w gre ale i ukraina

damy rade

co 2 kraje to nie jeden :]

Nieźle

Myślałem że będzie trzeba dwóch tur

a rok po mistrzostwach będą ze stadionów nowe bazary :lol:

a w jakiej telewizji beda transmisje w polsce?

JUHU !!

Co to za ** wypisuje takie rzeczy?

Dam chociaż jeden przykład:

Bo po prostu się zawali albo zostanie rozebrany, jak wiele innych stadionów, które straciły rację bytu (vide Wembley, Highbury w Anglii).

Przecież te stadiony zostały po to wyburzone aby postawić nowsze, bardziej nowoczesne.Przecież za bodajże rok będzie można już rozgrywac mecze na nowym Wembley a Arsenal Londyn gra już na nowym stadionie :roll:

Trzeba powiedzieć że dużą robote zrobił Listkiewicz,nie pałałem do niego miłością ale pokazał że ma dobre kontakty w Fifie i Uefie.

skończ z epitetami :evil:

squeet

No w końcu, jeżeli Polska dobrze zainwestuje, to nowe drogi i świetne nowoczesne stadiony! To będzie wtedy gra :slight_smile:

Ja już się zaczynam zbierać do mistrzostw, za 5 lat jedziemy :stuck_out_tongue:

poco w gdańsku stadion? jak tam dobrych klubów niema, no chyba ze jakaś 2ligowa drużyna bedzie na nim grac, przy 40-60tys pustych siedzen :stuck_out_tongue:

oby tylko sie nasz kochany kraj nieskompromitowal, jakeis afery z kasa niebylo :slight_smile:

e co ty napewno nie będzie jak chcieli kandydować to napewno mają już plany na rozkład pieniędzy