Mistrzostwa w Polsce i na Ukrainie

Fajnie, narszcie dobra piłka zawita w Polsce, szkoda tylko, że połowa kasy od FIFA pójdzie w kieszeń zamiast na stadiony.

JUPI!! WIERZYŁEM ŻE TO MOŻE SIĘ STAĆ !!

Pewnikiem w TRWAM

:stuck_out_tongue:

Czy nie uważasz że jeszcze nie czas na tego typu pytania. Dopiero zapadła decyzja o tym kto będzie organizatorem, a do przetargów na trnasmisje jeszcze droga bardzo daleka

:!:

@Rafi

Co ty piszesz ?? !!

To nie ja pisałem tylko kubar3k

Za te 5 lat to pewnie w telefonach :stuck_out_tongue:

Kolejny user DP ma szanse trafić na basza

:hahaha:

Ludzie to się nie patrzy tylko na to czy tam klub pierwszo ligowy gra. CO wy jestesćie alfy i omegi albo jakieś wróżki że wiecie że w 2012 roku Lechia Gdańsk nie będzie grała w Ekstraklasie albo LEch Poznań nie spadnie do którjeś tam ligi. Liczy się infrastruktura BO kto będzie budował stadion w Pierdziszynie gdzie trzeba będzie budować całą infrastrukturę od początku. Wrocław przecież też nie ma klubu w pierwszej lidze a budują mu stadion. Chorzów też nie ma klubu w pierwszej lidze a będzie miał największy stadion w Polsce liczący 60 tys. miejsc. Zanim zaczniecie pisać głupoty zastanówcie się trochę. Teraz powinniśmy się cieszyć że w końcu coś się ruszy w tym kraju.

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 15:28

a i do MARIO powiedz mi nazwę jednego dobrego klubu w Polsce.

no właśnie !!

nom nareszcie się coś ruszy :slight_smile: powstaną nowe stadiony, mnóstwo autostrad i dróg szybkiego ruchu. Dzięki nowym hotelom, lotniskom i drogom turystyka ruszy naprzód. Każdy kibic zostawi pewnie dziennie jakieś 100 Euro. Polska dużo zainwestuje a zwróci się 3-4 razy tyle. Cała gospodarka i infrastruktura ruszy do przodu, Polska zacznie się rozwijać a w naszych kieszeniach będzie coraz więcej $. Dzięki nowym stadionom odbuduje się polska extraklasa, może nasza liga stanie się jedną z najlepszych w Europie :wink: z szarego państewka dzieki tym ME mozemy stać się bardzo szybko rozwijającym się krajem a co najważniejsze dużo bogatszym :slight_smile:

Krótko i na temat - YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.taka impreza to promocja dla kraju , jutro już zaczynają pracę ,na roli’’.Tyrać , tyrać a do 2012 będzie OK.

A niby dlaczego? Lepiej grać zaczną od nowych stadionów :stuck_out_tongue: ??

No bez przesady, żeby przez ME stać się drugim USA. Napewno będzie jakiś zastrzyk finansowy i może się rozwinąć turystyka, ale są pewne granice :slight_smile:

Ciekawe czy będzie kasa, żeby potem utrzymać te stadiony… W takiej Hiszpani, czy Anglii masa ludzi chodzi na mecze, bo tam jest na co patrzeć, a w takiej Polsce?? Garstka pseudokibiców, którzy tylko wszystko demolują.

O ile my mamy jakieś szanse, żeby wszystko przygotować, to trochę boję sie o Ukrainę - mogą nie wyrobić.

nie napisałem żeby dogonić USA tylko być panstwem ROZWIJAJĄCYM się…

sport przez te ME zostanie tak wypromowany, że stadiony będzie za co utrzymać…

Tylko nie wiem czemu nie robią stadionu w największym skupisku ludzi - na Górnym Śląsku… :?

niby w jakim mieście by mieli tam wybudować??

Zmodernizować chorzowski stadion - aktualnie największy w Polsce. Jeśli nie Chorzów to miast mamy od groma :slight_smile: - Katowice, Zabrze, Gliwice itd.

Złączono Posta : 18.04.2007 (Sro) 18:08

GOP ma o 60% więcej mieszkańców niż stolica, tak dla informacji :stuck_out_tongue:

Równie dobrze mógł bym zadać pytanie dlaczego nie Łódź (w końcu drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce)

Nie ma co gdybać.

Miasta w których powstaną (lub będą remontowane) stadiony były już dawno wybrane

ja zbudują stadiony to bedzie o czym gadac narazie są to plany ciekawe czy wypalą :roll:

macie złe informacje :stuck_out_tongue: w Chorzowie ma powstać nowy stadion jako stadion “dodatkowy” na ME UEFA wymaga 12 stadionów na terenie Polski i Ukrainy więc nie tylko w miastach gdzie rozgrywać się będą mecze zbudują stadiony :slight_smile:

muszą :wink: Polska sie nie chce skompromitować więc się zmobilizują i stadiony powstaną…

Ukraina już jest w trakcie budowy jednego stadiony bodajże w Doniecku…

I ten stadion ma być najnowocześniejszym stadionem na świecie. :mrgreen:

Ciekawe jak będzie z tymi autostradami, skoro centymetr budowy kosztuje 190 zł :D:D