Mixowanie ścieżek audio + wideo

Witam. Używam programu bandicam do przechwytywania dźwięku z systemu (głos kolegi i aplikacja) oraz swojego głosu z mikrofonu, razem z przechwytywaniem obrazu. Problem polega na tym że gdy chcę odtworzyć nagrany klip, mogę wybrać jedynie jedną ścieżkę dźwięku na raz (mikrofon lub dźwięki systemu + kolega ). Przy użyciu jakiego programu mógłbym odtworzyć obydwie ścieżki razem z wideo, lub zmiksować dwie ścieżki audio do jednej ścieżki. Bandicam nagrywa w formie kontenera z wideo i dwoma dwukanałowymi ścieżkami audio. Dziękuję za odpowiedzi.

Do “kombinowania” ze ścieżkami może:

http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Program,Windows,11826.html

Znam ten program, ale on nie poradzi sobie ze strumieniem wideo a to jest jako całość, upakowana w jednym kontenerze avi.

Zakładałem że najpierw :“lub zmiksować dwie ścieżki audio do jednej ścieżki”, i dopiero wtedy połączysz materiał w całość.

 

 

A może nie do końca Cię zrozumiałem.

To pewnie ja źle sformułowałem myśl :stuck_out_tongue: . Mam nadzieję że odezwie się jakiś fachowiec, albo chociaż osoba która używała programu mogącego łączyć dwie ścieżki audio w kontenerze multimedialnym (MPEG-2), zachowując źródłowe wideo.

Ma ktoś jakiś pomysł ?

Dlaczego nie zrobisz tego tak jak napisano w poprzedniej odpowiedzi?