MIXPLUS i potrzebny tel. stacjonarny (po co?)


(Deminiq) #1

Witam,

chciałbym zakupić telefon w mixplusie jednak potrzebny jest tam tel stacjonarny lub kom. na abonament z plusa,ja nie mam tego ani tego....po co im ten telefon? jeżeli podam fałszywy w salonie to czy mi nie aktywują czegoś?


(fiesta) #2

Powiedz im że pójdziesz do innej sieci (najlepiej do PLAYA, bo to działa na nich jak płachta na byka) to od razu spiszą z Tobą umowę bez żadnych sztucznych i bzdurnych restrykcji.


(Pawelo 1986) #3

Ja podpisywałem umowę z plusem ale nie potrzebowałem innego numeru telefonu czy stacjonarnego czy innej komórki, musiałem tylko przedłożyć jakiś rachunek który stale opłacam i dowód osobisty i to wystarczyło :slight_smile: (umowę zawierałem przez infolinie plusa)


(Zbych ) #4

Paranoja ale prawdziwa mnie też kazali podać a jak powiedziałem że nie mam to zaproponowała abym podał obojetnie jaki nawet rodziny czy znajomych.


(Sitemaster) #5

Ja nie musiałem podawać żadnego telefonu, czy rachunków. Jedynie dowód osobisty i potwierdzenie miejscza zameldowania.

Podpisałem umowę, dostałem telefon, następnego dnia już miałem aktywowany. Dwukrotnie mixa odnawiałem i odnowa była jeszcze prostsza - wystarczyło dowód przedstawić i podpisać nową umowę - nowy fon juz tego samego dnia był aktywowany.

Wprawdzie to pierwszą umowę na mixa podpisywałem jakieś 2-3 lata temu - procedury dla nowych klientów mogli od tamtej pory pozmieniać.


(Rlk120) #6

No, powiedz im, że PLAY ma lepsze promocje, oni się wkurzą i podpiszą wszystko sprawnie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wiesz - do wszystkich sieci taniej, a do PLAY drożej :stuck_out_tongue:

Nie ma to jak dobra reklama ;D