MK4 problem

Witam mam problem z gra Mortal Kombat 4 :stuck_out_tongue: nie wiem czemu ale przyszla mi chec pograc w MK :stuck_out_tongue: ok przejdzmy do setna sprawy :wink:

Sciągnąłem grę MK4 spakowaną.

Po sciągnięciu gry rozpakowywałem wszystko do jednego folderu na pulpit.

Wchodzę w folder i mam tam pliki: Filesys, MK4 (Registration Entries), MK-4 (to jest chyba ikona gry), SETUP (Plik wsadowy MS-DOS), SETUP (Te normalne z ikoną komputerka).

Wchodzę najpierw w ikonę setup z tą ikonką komputera i wyskakuje te menu i mam opcje: Install, Install Directx 5, Play Game, Uninstall i Exit ale do wyboru mam tylko Exit a reszta te install są zablokowane nie idzie w nie wejść.

Dobra wchodzę w tą ikone gry MK4-4 i tam mi wyskakuje komunikat: Mortal Kombat 4 is not installed. Run SETUP from the CD.

Ok to wchodzę w ost możliwy plik SETUP (Plik wsadowy MS-DOS) ale i tam jest niepowodzenie ponieważ wyskakuje Edytor Rejestru o treści: Edycja Rejestru została wyłączona przez administratora sieci. aaaa i odrazu jak to zamknąłem wyskoczył błąd z tej 2 próby odpalenia gry czyli to co napisałem wyżej.

nie wiem co robić bo kiedyś ta gra na PC mi działała a teraz nie :confused:

Proszę o pomoc :wink: Z GÓRY DZIĘKI !!

Podejrzewam że tej gry nie kupiłeś a nie przypominam sobie żeby była darmowa więc odpowiedzi na forum o odpowiedniej tematyce i wywal ten temat zanim cię zlinczują :stuck_out_tongue: .

zrób tak:

  1. Kupujesz grę KLIK

  2. Instalujesz

  3. Grasz

:lol: jak już ktoś odpowie w temacie to użytkownik usunąc tematu nie może - tylko moderator i admin :mrgreen:

No tak :lol: nie do końca przemyślałem swoją wypowiedź :stuck_out_tongue:

To źle sobie przypominasz :twisted:

Na stronie megapliki.pl można było pobrać tą grę :stuck_out_tongue:

Zobaczcie na ilu stronach można ją pobrać :slight_smile:

Mortal Kombat 4 download

Rahzel21 ja również miałem ten sam problem :?

Wychodzi chyba na to, że gra (byc może) jest uszkodzona i nie da rady jej zainstalować :?

Gra jest darmowa w obecnej chwili można ją ściągnąć z http://www.cda.pl/gry/mortal-kombat4.php