Mks 2004/2005

(agaopo) #1

mam mks 2004 oryginał,konczy mi sie roczny abonament za 24 dni,zakupilam juz kontynuacje,otrzymalam przesylke i napisalam maila do mks(dzial pomoc) z zapytaniem:czy moge go juz zainstalowac czy mam czekac do konca abonamentu i czy musze odinstalowywac obecna wersje aby zainstalowac nowa?i otrzymuje 2 maile (od dwoch roznych osob) takiej tresci:

Pierwszy mail (1 osoba):

Prosze odczekac 24 dni. Program sam zapyta o nowy numer seryjny. Od

podania bedziemy liczyli kolejny 12-miesieczny abonament. Nie ma

potrzeby odinstalowywania programu i ponownej instalacji.

Drugi mail (2 osoba):

Program mozna juz zainstalowac i najlepiej odinstalowac wersje 2004

przed instalacji wersji 2005.

troche dziwne prawda???

(Pzontek) #2

niekoniecznie,

jesli podasz nowy nr. teraz to będziesz mógł z niego korzystać 12miesięcy i juz 10.10.06 będziesz musiał podać nowy, a jak odczekasz to nowy bedziesz podawać 1.11.06 czyli miesiąc będziesz do przodu, o ile chcesz potem kontynułować

On mówi że możesz przejśc za darmo na nowszą wersję programu, pobraną z neta, co jest rekomendowane no chyba ze masz stary sprzet i nie uciagnie wersji 2005, instalujac wersję 2005 bedziesz mógł podać dotychczasowy nr. seryjny (na 24dni) lub ten nowy na 12miesięcy, wybór należy do CIebie, ja bym odczekał bardziej się opłaca :wink:

(agaopo) #3

chodzilo mi o rozbierznosc w odpowiedziach.A jak on moze pisac mi o jakiejs darmowej wersji skoro wyraznie napisalam w mailu ze ZAKUPILAM juz nowa wersje za ktora zaplacilam 139zł.

(Pzontek) #4

No właśnie przez to że zakupiłes to juz jest dla CIebie darmowa, to jest jakby gratis że nie musisz kupować pudełkowej wersji która jest droższa a mimo to możesz się przesiąść na nowszą wersje 05 :wink: tylko musisz wpisac nr. seryjny

(Dod) #5

ano, troszke zle zrozumialas :stuck_out_tongue:

Ja bym radzil odczekac zawsze 24 dni do przodu masz :slight_smile:

(123448) #6

jak dla mnie to wychodzi na to samo :roll:

zaczekaj 24 dni i zobacz co produkt mks_vir powie. najprawdopodobniej będzie chciał podac nowy serial. wtedy podasz nowy serial i program powinnien zaaktualizować wszystkie moduły. a jak nie to trzeba będzie odinstalowywać produkt i zainstalować ten najnowszy, tegoroczny ale mało to jest prawdopodobne :?

(Dod) #7

nie jest to samo bo jak poczeka 24 dni i wzuci seriala to bedzie miala 24 dni do przodu a jak odrazu zainstaluje to bedzie jej liczyl czas od tego dnia...