Mks lub Panda


(Vkg14) #1

Istnieje wersja Mks'a lub Pandy (on-line) dla Opery ??


(Kmatusz) #2

http://www.mks-vir.com.pl/

http://www.pandasoftware.com/activescan ... IdPais=152


(fiesta) #3

Aragon zanim cos komuś polecisz może najpierw byś sprawdził poprawność swojej porady ????


(Ks Kamilp Nr 8) #4

"SKANER ON LINE MKS

Skaner On-Line działa w technologii ActiveX, zatem wymaga do obsługi przeglądarki Internet Explorer lub przeglądarek Netscape Navigator 6.x i Opera z zainstalowanym plug-in'em do obsługi ActiveX.

Aby skorzystać ze Skanera On-Line w przeglądarkach Netscape i Opera, należy pobrać plug-in i skopiować go do katalogu plug-inów, w katalogu instalacyjnym danej przeglądarki. Następnie wejść na stronę skanera za pomocą przeglądarki Internet Explorer (plug-in nie obsługuje pobierania plików) i zainstalować w systemie kontrolkę skanera. Od tego momentu można korzystać ze Skanera On-Line w innej przeglądarce."

Informacja ze strony (na niej rowniez jest do pobrania plug-in): http://www.marken.com.pl/system/narzedzia.php?eCommID=

Wykonalem powyzsze czynnosci ale nie przyniosly one wyraznych skutkow. Moze ktos temu podolo i podzieli sie informacja jak to zrobil?


(Vkg14) #5

moze mi ktos podac konkretną nazwę tych bibliote Active X ?? znalazlem na pewnej stronie ale jest ich tam kilkadziesiąt


(Sbar) #6

A jaki jest najlepszy Program antywirusowy :?: :?: :?:


(Ks Kamilp Nr 8) #7

Bylo juz sporo o tym na forum. Wystarczy poszukac.

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi ... =antywirus - to jest tylko jeden z topicow dotyczacych tego aspektu;


(Vkg14) #8

a ja nadal nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie (moze mi ktos podac konkretną nazwę tych bibliote Active X znalazlem na pewnej stronie ale jest ich tam kilkadziesiąt). juz za dlugo dzialam bez antyvira wiec to pilna sprawa !


(Vkg14) #9

Używam obecnie Avast lecz ten program wykrywa wirusy i nie może ich naprawić ani usunąć. Proszę o pomoc w znalezieniu możliwie jak najbardziej użytecznego antywira. No i oczywiście czy ktoś mógłby udzielić dokładnych inormacji na temat skanera online dla Opery


(Ks Kamilp Nr 8) #10

Ja je znalazlem i zainstalowalem ale nie przynioslo to rzadnego skutku. Mysle, ze problem tkwi wlasnie w odpowiednim doborze tych bibliotek. Nie wiem gdzie znalezc prawidlowe :frowning: .