Mks vir ze strony dobre programy nie działa?

Chciałam znów przeskanować system mks virem ze strony dobrych programów. Jednak gdy wchodze na niego, internet explorer zamyka się i informuje, ze przestał działać. Czemu???, mam najnowszą przeglądarke explorera

Pokaż log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Pokaż log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście Pokażesz tylko link.

logi z hijacka pokazywalam, ponoć są czyste. a combofixa troche ie boje. czytałam, ze to nie jest program dla laików i może prowadzić do poważnych uszkodzeń. wiec wole nie ryzykować.

matekadamczak mówiąc tak obrażasz mnie poniewarz używam mks_vir 2k7 i nie narzekam, akurat snaker online od nich to jeden z lepszych więc nie pisz jeśli nic na ten temat nie wiesz. Pewnie do bani bo mają długi?? Otóż do takiej sytuacji, czyli nie najlepszej przyczyniły się osoby które odeszły z mks-a a stworzyły sobie ArcaVir-e która i tak jest gorsza od mks.

Kania880 combofix jest bezpieczny i nie znam możliwości, żeby sam zepsuł system. Użytkownicy zaawansowani** jedynie tworza formuły?? które kasują pliczki etc. Combofix sam tworzy log i kasuje przy okazji trojany które sam napotka.

Porchekarera myśl co chcesz, ale w wielu przypadkach mks_vir tworzy fałszywe alarmy

kania880 sprawdź czy ten sam problem występuje na stronie firmy MKS. Jeśli tak powiadom ich o tym na pomoc@mks.com.pl