Mmc klawa czytnik

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=46288565 co sadzicie o tej klawie ??? głównie chodzi o czytnik bo mam mmc i kupiłem czytnik taki za 24,90 z alegro czy żle zrobiłem czy by lepiej tą klawiature było kupić

wiesz, najbezpieczniejsza klawiatura to 101klawiszy i port PS/2

wszelkie te cudeńka typu multimedialne, bezprzedowodwe to wg mnie “pic na wode”, szukaj, instaluj sterowniki do nich, albo będą działać albo nie.

myśle że dobrze zrobiłeś, ciesz się czytnikiem, a klawiatura niech zostanie standardowa

miałem kiedyś klawe multimedialną, bezprzewodową za kupe kasy, firmy nie podam (z wiadomych powodów)

jak przyblokowało mi troche system (nawał obowiązków spoczywających na procku :wink: ) to mi mychą szarpało. po zainstalowaniu orygialnych sterów udało mi się tylko podłosić i ściszyć winamp`a z klawiatury, nic po za tym.

owa multimedialna klawiatura teraz leży, już nawet nie na szafie, tylko za szafą, a ja mam standardową klawiaturkę miedia-techu i nie chce jej na żadną innną zamienić

no ale w tej klawie jest czytnik ale pewnie sie nie nadaje i on i klawiatura

no teraz to chyba nie rozumiem.

kupiłeś sobie osobno czytnik tak?

i teraz zastanawiasz się, że ta oferta na aukcje.wp była by ciekawsza?

ja nie twierdze że się i czytnik i klawiatura nie nadaje, być może się nadaje i mogła by Ci długo służyc, wiem tylko że z takimi “combo” to jest sporo kłopotu.

pozdrawiam bardzo serdecznie

Jakby to powiedziała Fiona:

“Teraz to trochę poniewczasie…”

Miałeś pytać zanim kupiłeś. :slight_smile:

popieszyłem sie :? ale co wy byście wzieli???