MMORPG Co Wybrać?

Witam, od dawna zamierzam pograć w jakąś gre MMORPG przez neta, ale zabardzo nie wiem w co. Dawno w tym nie siedziałem, nie wiem czy są jakieś nowości czy nie ma. Jak by ktoś mógł wymienić jakieś fajne gry mmorpg te darmowe i płatne i oczywiście fajne to byłbym wdzięczny. :slight_smile:

No napewno do płatnych można zaliczyć World of Warcraft , Age of Conan , Warchamer Online to te najlepsze

z darmowych cabal online ,

Polecam World of Warcraft aczkolwiek trzeba z czasem kupować dodatki i miesięczny rachunek za grę nie jest taki niski-ale warto! tylko uważaj bo gra mocno uzależnia

Cabal Online i może Metin 2, ale Metin kiepski.

rangarok- niedawno otworzyli darmowy golbal iro valkyrie

Ja polecam METIN 2. Ładna grafika oraz prosta gra : ). Minusem jest to, żę jest mało eventów. Może jeszcze HERO ONLINE : D

osobiśIcie to pograłbym w L2 ale mi wyskakuje bład gameguard i nie wiem o co chodzi;/

Lineage 2 oczywiście a o blędzie poszukaj w google.

poszukałem i nic nie dało :wink:

Metina 2 nie polecam, bo za dużo trollów tam gram, L2 jak najbardziej.

Chyba warhammer Online jest teraz najciekawszą pozycją. WoW jakoś specjalnie bym nie polecał, w sumie nie wyszła im za bardzo ta gra, ratuje tylko popularność (z tym, że jest to tak ogromny plus, że jednak gra “dobra”).

A właśnie o WH Online słyszałem duuuużo dobrego - w recenzjach, filmach i podcastach zachwycają się tą grą. No i stosunkowo nowy.

http://www.fantasmagieria.net/ - poszukaj, jeden z wcześniejszych podcastów poświęcili chłopaki w całości (ew. dużej części) Warhammerowi. Zainteresuj się, posłuchaj doświadczonych graczy siedzących w branży “growej”.W ogóle często wspominają o tej grze i generalnie warto słuchać - nie polecam tylko ostatniego podcastu “nowym”, bo puścili swój pierwszy, nigdy nie opublikowany podcast.

Mi niestety trochę szkoda pieniędzy co miesiąc wydawać, chociaż z drugiej strony… Te “kilka” piw miesięcznie mógłbym sobie darować.

lepsze od metina sa juz gry (darmowe), ktore mozesz sciagnac z gamersfirst.com jest tam jedna strzelanina (szczerze mowiac jeden z lepszych symulatorow broni w necie) i 4 gry mmorpg (jedna rejestracja konta, ktora dziala na wszystkich tych 5 grach). Jedna jest nawet podobna do metina2, ale z lepsza grafika (wg. lepsza, bo zamiast tluc psy, to bijesz fantastyczne zwierzeta-uwazam, ze lanie psow w metinie jest troche zalosne :evil: ).

Ja polecam Ci grę Archlord. To chyba najlepszy darmowy MMORPG.

Gra jest świetna.

A z płatnych to możesz poczekać na grę AION-to będzie wymiatać

Pozdro.

Warhammer Online z płatnych MMORPG bardzo dobra pozycja. Sporo nowości w porównaniu do poprzednich gierek tego typu. Sporo czasu spędziłem przed L2. {ciach}.

Niedługo wychodzi nowe MMORPG , póki co są beta testy, ale zapowiada się świetnie, nazywa się Battlefield Heroes : http://www.battlefield-heroes.com/ .

mam konto na tym serwie 55 lv z przed 3 lat… działa bo we wakacje sprawdalem, ale teraz mi sie pokazuje jakiś błąd z Guardem czy czymś już nie pamietam i nie moge sie tego pozbyć :confused:

Pewnie robili update’a na nową wersję. Albo nowego clienta ściągać, albo poczytać tam na forum. Ja niestety już od dawna nie mam czasu na MMORPG, a szkoda, bo lubiłem trwonić swój czas na tłuczeniu biednych mobów :stuck_out_tongue:

Ciebie chyba wygło…

A co do tematu to zagraj w WoW’a

w Wow’a grałem już na globalu ale nie mam tyle kasy żeby wydawać na abonament :\

z gier bez abonamentu nie padł tutaj tytuł Guild Wars- przyjemnie się gra, szybko się nie nudzi a i grafika znośna [w porównaniu do Warcrafta]

Taa grałem w to :wink: Guild Wars Nightfall a potem dodatek EYE OF THE NORTH… znudziło się bo praktycznie wbijesz 20 lv i nie ma co dalej robic…