MMORPG Co Wybrać?

MMoRPG? :smiley: :smiley: :smiley: to jest “szczelanka”

Ja polecam WoW z darmowych mu online

ja polecam i nie polecam lineage 2.

polecam bo przy dobrych lotach mozna spotakc wspanialych ludzi i swietnie sie bawic.

nie polecam bo gra jest strasznie wciagajaca, a zeby ja ogarnac troche lepiej potrzeba czasu. czasu ktorego nikt ci nie zwroci. nie zeby byla jakas specjalnie trudna ale wymaga myslenia.

sam zdecyduj czy warto.

Na tą chwilę Lineage 2 i World of Wrcraft. A już niedługo Aion, potem Guild Wars 2, Star Wars KotOR i już tylko Lineage 3 (w sumie Blizzard szykuje nam jakieś oryginalne mmo, ale niech oni lepiej skupią się nad D3 i StarCrftem). Age of Conan zdecydowanie odradzam, mimo polskiej edycji, ostatnie zamknięcia serwerów, same świadczą o jakości tej gry, wystartowali całkiem nieźle, fakt, cholernie zabugowany świat, mogli bardziej się postarać, albo przynajmniej powoli łatać po wydaniu i dodawać jakieś questy, lokacje, lvl’e, ale cóż. Warhammer Online -niby konkurencja WoWa, miało być ciekawiej, miało być ładniej, a wyszło tak jak wyszło, tylko dla fanów. Metin, MU, SilkRoad, Ragnarok, Tibia, Runescape, itd. - litości, nie warto, szkoda czasu.

Dlaczego Lineage 2 i World of Warcraft?

Pierwsza rzecz, masz do wyboru płatne serwery i gwarancje że, za miesiąc nie poczęstują wszystkich wipem, do tego pełny support i najnowsze aktualizacje,dodatki itp, lub możesz wybrać darmowe privy [niektóre oferują donate], gdzie wszytko zależy od kilku GM’ów zajmujących się serwerem. Druga, każda z tych dwóch oferuje co innego, WoW trochę cukierkowa grafika, olbrzymi teren, masa itemów, questów, skille, areny, instancje, magiczne 11,5 miliona “kont” czyli serwery nie świecą pustkami o dowolnej porze dnia, w przypadku Lineage 2 nie jest już tak różowo, mimo tego gra ma swój urok, postawiona na unreal engine, gdzie niektóre lokacje wyglądają przepięknie, oblężenia zamków, klany, teren zdecydowanie mniejszy od WoW ale na pewno nie mały, z każda kroniką rośnie =D> . Twój wybór, a uwierz mi że jak się wkręcisz to będzie wybór na kilka lat :smiley:

Lineage 2

World of Warcraft

Tak jak mowisz mialem zainstalowanego L2 i mam konto na Dragon Network ale nie moge sobie poradzic z Game Guardem czy cos takiego :((( a nie pamietam co zrobiłem żę mi gra działała kilka lat temu :frowning:

Tibia xD

Są tez prywatne serwery w world of warcraft i tam nietrzeba placic np alphawow

Tylko że granie na takich serwerach jest nielegalne. Sugeruję zapoznać się z regulaminem forum zanim napiszesz kolejnego posta.

prywatne to lipa

Jeśli chodzi o dobre, wciągające, i pewne Mmorpg, to tylko World of Warcraft.

Żadne inne mmo mu nigdy nie dorówna, Blizz podniósł poprzeczkę tak wysoko, że chyba tylko WoW2 byłby w stanie go przebić.

A jak ktoś myśli, że GW czy L2 czy nawet L3 będzie w stanie go przebić…to porozmawiamy jak się pokaże i czy naprawdę chociaż w połowie będzie tak dobre.

Zresztą GW to jakby nie patrzeć gra opierająca się na zupełnie innym systemie rozgrywki…ale mniejsza o to.

Nie, nie jestem jakimś fanatykiem WoW’a. Po prostu mówię jak jest, a jak ktoś mówi że WoW jest do bani, a jakiś AoC jest lepszy…to nie mamy o czym rozmawiać.

A gram w niego od początku, czyli od jakiegoś 2004 roku, i zapewniam że ta gra się nie nudzi. Fakt, są momenty znużenia, ale pokażcie mi mmo gdzie tego nie ma.

Ale po dłuższej przerwie i tak znowu zaczniecie chcieć grać w tą grę.

Namówiłem sporo znajomych, teraz nie potrafią się oderwać od WoW’a i obwiniają mnie za to :stuck_out_tongue: hehe

Wracając do tematu, to możesz spróbować WoW’a przez 10 dni za friko, na koncie trial.

Jak Ci się spodoba, to kupujesz klucz od podstawki i masz 30 dni grania za friko.

Potem już musisz pre-paid, a jak dobijesz do 60tki to pierwszy dodatek TBC, a jak dobijesz 70tki to najnowszy, WotLK.

Nie chce mówić, że inne mmorpg są do bani. Fakt, nie są w stanie dorównać WoW’owi, ale to nie znaczy że nie można w nie grać.

Po prostu trzeba znaleźć to odpowiednie dla siebie. Dla mnie jest to WoW, i wiem że tak zostanie, no chyba jakby pojawił się World of Starcraft :slight_smile:

Pozdrawiam.

spoko we wowa grałem na globie i zakończylem gre na 60 lv :wink:

No więc tak, ja osobiście polecam Archlord Online, gra od studnia Codemasters Online. Przypominam, że CM jest od Colina, Toci itp Kiedyś płatna, teraz już darmowa gierka.

http://www.archlordgame.com/news.php

Coś podobnego do WoW’a ale darmowe w pełni to Rune of Magic. Grałem trochę i nawet fajne ale ta ilość questów przytłacza. Na 20lvl miałem całą macę z questów. A aktywnych z 40, paranoja trochę. Więcej biegasz niż bijesz. Z czasem może to naprawdę nudzić.

http://www.runesofmagic.com/en/index.html

Tibia :slight_smile:

GIŃ! Tibia to chory wytwór który z “mmo” wspólną ma tylko nazwę! To gra dla casual polaczków którzy chcą iść poekspić a potem iść na wojnę z brazolami czy szwedami. Margines społeczny bierze się za Tibię na serio, prawdziwy ga(y?)mer by się nie zniżył do gry w Tibię! Szataaaaaan! (musiałem)

A co do MMO do wyboru… WoW i Warhammer Online są teraz najlepsze chociaż z Warhammerem polecam poczekać, mimo wszystko to dalej gra która wyszła chwilę temu - ma błędy, ma ich trochę a jest typ graczy którzy kręcą noskiem na każdą grę której pierwszy content patch nie aktualizuje jej do wersji 100.0 naprawiając WSZYSTKIE błędy. [-X

a może perfect world, oczywiscie darmowe http://www.perfectworld.com.my/

Śmieszą mnie teksty typu “wow podniósł tak poprzeczkę, że tylko wow2 może go przebic”. Wow to najprostsza i najłatwiejsza gra mmorpg przeznaczona dla każdego przedziału wiekowego. Jest zrobiona tak, że gra sie w nią przyjemnie i nie nudzi się co jest jej największą zaletą i co inne gry nie umieją osiagnąc. Ale wow to to tylko zaznacz i nawalaj f1,f2,f3 itp. Czemu wszystkim się podoba? Bo nikt się tam nie wyróznia każde dziecko jest tak samo silne jak druga osoba. Nie trzeba umiec nic, żeby złoic drugiego gracza. Pozdro dla was pro gracze Wowa. Są 10x lepsze gry jak np. DarkFall chociaż odstraszają wymagania.

P.S. Secjalnie zrobiłem konto, żeby tylko to napisac :lol:

sciagnij Runes Of Magic, ja mam z CDA. Super MMORPG :smiley:

Guild Wars.