MMS zza granicy

Witam!

W swoim telefonie mam skonfigurowane MMSy i mogę je odbierać telefonem. Jednak gdy ktoś wyślę mi MMSa zza granicy [z Vodafone] to zamiast niego, dostaję SMS, z informacją, żeby odebrać wiadomość multimedialną na stronie internetowej http://vodafone.ie/vlive/mmcentre/

Ktoś spodkał się z takim problemem?

A jaki masz telefon i z jakiego telefonu je otrzymujesz?

Słyszałeś o niekompatybilności telefonów.

Słyszałeś o niekompatybilności telefonów. , To nie to , po prostu nanta sieć nie udostępnia usługi “MMS za granice”

Jaki telefon ty posiadasz i jaki telefon posiada ten ktoś? Wielkość tej wiadomości może przekraczać jakąś dozwoloną granicę. Wiem, że mój kolega próbował przesyłać z sagema myx-52 wiadomość przekraczającą 45kB, której nokia 3100 przyjąć nie może, i na tą nokię dostał podobnego smsa. Wszystko jednak odbywało się w Plus GSM

Rozmiar nie jest za duży.

Telefon ja mam SE k300i, ale nie dochodzą też na Siemensa CX65.

Jeśli chodzi o ten drugi to dokładnie nie wiem, ale jakiś Samsung, raczej z nowszych, więc to może być ta “niekompatybilność”

polkO** PatrickMASTER mareksolak qrczak13**

jestescie *****

jak nie mozna wysyłac mms na inny tel i ze ma ograniczony rozm… jakos ja cały czas przesyłam i mms i zajmuje ok/115 kb prawie zawsze i przesylam na kom. ziomków to wiec jestescie troszke pojebani

bez komentarza. A jeśli niezbyt się orientujesz w tym o czym tu jest, to nie dopisuj niepotrzebnie odpowiedzi. Albo jeszcze raz, DOKŁADNIE poczytaj ten temat. Zorientujesz się o czym mówię

PatrickMASTER

sam jestes ■■■■■■■■! !!