Mnóstwo błędów po aktualizacji systemu

Witam! Po zaktualizowaniu systemu do Service Pack 1 (w7 Ultimate 64) wszystko się popsuło. Mianowicie musiałem kupić program dll fixer, by odpalić grę, ponieważ wywalało, że brakuje plików. Teraz programy nie działają poprawnie. Proszę o pomoc, gdyż nie wiem od czego mam zacząć.

Sugerowałbym zintegrować tego SP RT7lite’m, zrobić format i zainstalować system na nowo.

Chyba nie mam innego wyjścia. Nawet tego RT7lite’a nie mogę zainstalować… Odezwę się jutro i powiem czy pomogło :slight_smile:

Najrozsądniejszym wyjściem będzie w tym momencie zainstalować Windowsa na wirtualnym dysku VHD, zainstalować RT7Lite, zintegrować SP i dopiero zainstalować fizycznie na HDD.

Po co bawić się w integrację jak można ściągnąć legalnie obraz ze zintegrowanym już SP1 przez Microsoft

http://techdows.com/2011/07/download-windows-7-integrated-with-sp1-iso-official-direct-download-links.html

Ja wolę sobie samodzielnie zintegrować, niż pobrać gotowca, który będzie zawierał niespodziankę i okaże się, że np. konto bankowe mam wyczyszczone…

Na razie wszystko działa w porządku. Po prostu zainstalowałem Windows jeszcze raz. Zaraz ściągnę SP i jak znowu będą kłopoty to zrobię jak napisałeś. Dziękuje :slight_smile:

Wszystko pięknie działa. Dziękuję za pomoc. Jestem bardzo wdzięczny