Mobile Phone Siemens C65

witam mam problem otóż… moja kumpela ma siemensa C65 kabel USB ale nie moge w zaden sposob polazyc go z kompem… wgrywam stery do kabla wszystko git w menadzeze sprzetu wszystko pokazuje dziala porpwanie… dalej wgrywam program od telefonu i chociaz telefon podpiety wyskakuje mi ze nie jest podpiety… zmienialem porty usb i nic… czego to mzoe byc wina ?? zauwazylem tyle ze jak jest podpiety do telefonu i do kompa kabel i restartuje kompa to telefon sie zaswieca :slight_smile: Nie mam pojecia co to mzoe byc ratujcie uzywałem roznych programow mobile phone ktory dostałem z kablem itd…

ten telefon ma wewnętrzną blokadę tzn ma zablokowany dostep do dysków jak czegoś chcesz sie dowiedizeć do poszukaj na simensinfo.pl albo na forum.siemensinfo.pl

napewno ?? dali kabel w sklepie i nic nie powiedzieli :confused:

kabel dali a oprogramowanie tez? ale dali cirazem z telefonem czy kupiles oddzielnie?

PS

tak jak pisałem wcześniej najlepiej będzie jak sam poszperasz w info na tych stronach co podałem :wink:

telefon oddzielnie kbel kupilem jakis czas pozniej oprogramowanie dali…

no to nie iwem… zapytaj na forum od simensów co podałem wyzej… bo to takie typy dadz oprogramnowanie co niby do wszystkich siemensów albo wersji 65 czy cos ale do np C65 jest cos innego i takie buty :evil:

Ściągnij siemens data suit i powinno chodzić. Jak nie będzie chodziło to albo kabelek jest zrąbany albo jest to co w siemensach c55 blokada pamięci trza by było odblokować

eeehehe teraz juz wiem… dobrze ze tu wpadłem i sora ze odnawiam

zalezy jakim programem chciałes się komunikować

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9020