Mobility Radeon HD3200 - jak sobie radzi?

Cześć. Ja jeszcze jestem na kupnie laptopa. Chciałem sie zapytać bo często się spotykam z laptopami w ktorych jest HD3200. Mam kilka pytań:

  1. Czy ta karta jest zintegrowana i pobiera pamięć z ram, czy może ma swoją pamięć?

  2. Czy mogę liczyć na odpalenie jakiś gier (PES 2008/2009, FIFA 09) na tej karcie przy takich parametrach: ?

AMD Athlon X2 QL-60 (1.96 GhZ)

RAM 2GB

ATI Mobility Radeon HD 3200.

Win Vista Home Basic.

Tego zamierzam kupić jeśli nie wypali z innym lapkiem ktory ma HD3470.

Jeśli jeszcze bede miał pytania to napisze.

P.S. Wiem że laptopy to nie konsola albo Desktop - do grania.

Pytam tylko dlatego, bo często będe jeździł (a to tu, a to tu :))

Pozdro :smiley:

http://www.notebookcheck.net/Notebook-L … .48.0.html

Widzialem juz tą stronke.No ale dowiedzieć sie na temat czy odpali daną grę chyba tam nie moge. Tylko chce sie zapytać czy jest możliwość odpalenia gier podanych wyżej.

Może ktoś ma laptopa z tą grafiką…?

Noi jak sie bedzie VISTA sprawowała…

Ktoś odpowie na te pytania zadane w poprzednim poście?

nie liczył bym na to ze odpala ci te gierki, a jeśli już to w rozdzielczości 800x600 i przy minimalnych detalach. lepiej poszukaj czegoś w czym będzie np. crosfire z HD3450 albo nawet sama HD3450 bo 3200 która korzysta z pamięci systemowej nie jest za dobrym rozwiązaniem.

Nie wiem jaka jest różnica między wersją Mibility ale u mnie integrowany HD3200 w plycie MSI 780G z 2gb ramu i Phenomem x3 odpala na srednich detalach takie gierki jak RACE DRIVER: GRID, Devil may cry 4 . Fifa i PES 09. Fifa chodzi nawet na maksymalnych

Hm… No wiem, że nie powala ta grafika. Jeśli dostępny będzie pewien Acer z kartą HD3470XT 256MB to oczywiście jego wezmę :slight_smile: A jeśli nie, to się zastanowie co do tego HP 6735s ;]

P.S. rafisoltys ja też nie wiem jaka jest różnica. Może ktoś powiedzieć czy bardzo się różnią??

Z góry dzieki, Pozdro.

Powiem tak fifa z 800x600 high detal pes 09 1024 high detal na laptopie jesy naprawde dobra co do ceny szkoda tylko ze nie robią na intelowskim chipsecie

erni114 , różnią się taktowaniem, układ mobile w laptopach daje się podkręcić nawet o 100%… ze standardowym taktowaniem bez problemu radzi sobie z doomem 3… bądź co bądź to jest najmocniejsza zintegrowana karta graficzna na rynku…

Byłoby miło gdyby montowano częsciej HD3300, czyli HD3200 z dedykowanym ramem na płycie głównej.

:o heh… nie wiedziałem, że można tak podkręcić :slight_smile: Co do tego, że to najlepsza to nie wiem.

Jednak się zastanawiam bardziej nad laptopem z kartą dedykowaną. Mianowicie nie wiem która jest lepsza:

ATI Mobility HD 3470 256MB czy nVidia GeForce 9300M Gs (chyba 256mb). No to jak myślicie? Bo na NoteBookCheck.net wyżej znajduje sie GF. Sądze, że zdania mogą być podzielone w tej kwestii. Jak możecie to napiszcie, która i dlaczego :P.

Z góry dzięki, Pozdro :smiley: