Mobilny internet jakiś tani

Witam

wiem, że takich tematów jest już wiele, ale chciałem się poradzić, szukam internetu dla siebie, studenta, myślałem o ofertach na kartę, bo nie ma się praktycznie żadnych zobowiązań, ale abonament też rozważałem, tylko małe te transfery są przy niskich abonamentach, czy może to wystarczą do przeciętnego użytkowania ? I które oferty są atrakcyjne obecnie ?

pozdrawiam

Sprawdź Play Online on ma dogodne warunki:)

Podobno takie rzeczy tylko w Erze…:slight_smile:

Tak jak mój poprzednik, lepszej oferty niż w Play to nie znajdziesz…

A jak z zasięgiem play ?

Niestety, tylko tam gdzie jest zasięg UMTS czyli większe miasta.

Jeśli chodzi o stosunek: cena/limit transferu to abonenci telefonii PLAY mają faktycznie najlepsze warunki.

Niekoniecznie w większych miastach. Ogólnie w miastach. Ja nie mieszkam w dużym mieście (a w małym), a Play ma u mnie UMTS, poza tym ma najlepszy zasięg spośród wszystkich operatorów (we wszystkich technologiach).

Z autopsji…umowa na 18 miesięcy zawarta przez abonenta Playa…szybkość do 1 mb/s…limit transferu miesięczny 10 GB…modem+router 30 zł / przechodzi na własność /…generalnie chodzi miód w dużym mieście… :wink:

Powiem tak odnośnie PLAYa -\> stosunek cena/ilość GB jest OK, natomiast jakość odnośnie PLAYa leży i kwiczy. Tak naprawdę, złapanie 1 Mb/s graniczy z cudem (powoli nawet w dużych miastach).

Jeżeli chciałbyś na kartę to pozostaje najatrakcyjniejszy PLAY, a potem trochę w tyle Orange Free na kartę.

Odnośnie abo to sprawa jest trochę “ładniejsza” - jeżeli ten internet miałby być takim głównym to wtedy iPlus za 49 zł masz 100GB (w godzinach 0-9)+ 3 GB (9-23.59), a jeżeli zależałoby Ci na dużej ilości danych na całą dobe to wtedy polecam Multimo Mobile (leci na infrastrukturze Orange), z tym, że musiałbyś kupić/wynająć modem lub używać swojej komórki jako modemu.

I tyle w temacie :smiley: