Mobilny Internet nie działa

TYLKO JAK MAM GO DOINSTALOWAĆ PRZEZ KONSOLE JAK NIE MAM POŁĄCZENIA Z INTERNETEM ?? CZYTAJCIE UWAŻNIE PROSZE :frowning: A POZATYM TO ZAINSTALOWAŁEM JUŻ POBRAŁEM NAWET “GLOBAL 3G” I NIC NIE POMAGA WYDAJE MI SIE ZE JEDYNA OPCJA TO ZMIANA MODEMU

Jakbyś się trochę wysilił, to byś pobrał ten pakiet ręcznie ze strony http://packages.ubuntu.com/ na innym komputerze z dostępem do internetu lub na Windowsie, jeśli posiadasz, lub jeśli masz taką możliwość, podłącz się kablem do internetu, np. u znajomego. Jeśli w Ubuntu 12.04 nadal jest Synaptic, możesz wygenerować skrypt do pobierania pakietów i pobrać je na innym komputerze za pomocą tego skryptu. Jak ktoś chce, to potrafi. Poza tym każesz nam czytać, a sam tego nie robisz, kolega skrzek pytał (zarazem podsunął propozycję) dlaczego nie możesz skorzystać z WiFi, które modem posiada.

Tak poza tym na forum nie należy pisać całych zdań wielkimi literami, które uznawane są za krzyk, proszę zatem poprawić swój post, w przeciwnym razie temat będę musiał przenieść do kosza

Taniej wyjdzie dokupić kartę WiFi skoro już posiadasz mobilny router. Ewentualnie pożyczyć owa kartę zainstalować wymagane pakiety i podłączyć modem.

Dzięki :wink: wypadła mi z głowy nazwa pakietu ‘usb-modeswich’