Mobo z prockiem + zasilacz za 250 zl?

tak jak w temacie - mozna powiedziec male wyzwanie ;D musze znalezc cos w miare dobrego za jedyne 250 zl… mam malo kasy a musze wymienic te czesci co mam obecnie w kompie (to co w podpisie). czesci ktore wymienie, pujda do jeszcze starszego kompa ktorego czesci juz koniecznie trzeba wymienic ;] wiec nie bede mial kasy z ewentualnej sprzedarzy wymienionych podzespolow. Na to co w temacie mam 250 zl (nie wiecej) ;(, mobo musi byc pod agp bo taka mam grafe i narazie jej nie wymienie z braku funduszy. To co kupie pewnie bede troche krecil wiec to tez trzba wziac pod uwage.

Rozgladam sie wylacznie na allegro (tych 250 zl nie dotycza koszty przesylki wiec ta kasa jest tylko na czesci - na przesylke moge dolozyc). Szukam raczej w kategorii “plyta glowna z procesorem” zeby zaoszczedzic na kosztach przesylki. No i wlasnie jest sporo ofert (nawet nie najgorszych ku mojemu zdziwieniu) ale sam nie wiem w co isc? AMD czy Intel w tej cenie? Jaka zasilka zeby bylo dobrze bo moj" no name" to szrot…

W tej cenie tylko AMD. Fortron 350W.

ja na twoim miejscu to bym dozbierał trochę kasy…

Bierz

Sempron LE-1100

Foxconn 690G

1GB Goodram 800Mhz

razem około 350zł

taniej nic nie idzie nowego kupić jak już to używane :wink:

Wszystko sie zgadza jak najbardziej. Tylko że musi kupić jeszcze zasilacz bo ten co ma to odrazu na śmietnik się nadaje.

Za 250zł niestety ciężko będzie coś poskładać sensownego. Można by poszukać czegoś używanego ale zmieniać stary szmelc na ciut młodszy stary szmelc ?

Ja bym proponował dozbierać jeszcze ciut kasy i kupić taki zestaw jak “rafal92” poskładał. Będziesz miał całkiem sensowną platformę którą możesz rozbudować bez problemu.