Mocne mulenie internetu, lagi- podejrzenie wirusa

x

.

 

Nie widać infekcji.

Sprawdź czy problem występuje po odinstalowaniu COMODO Firewall.

Odinstalowałem Comodo Firewall, nic się nie zmieniło, internet muli i lagi dalej występują :/. Instaluję Comodo ponownie, proszę o pomoc :(.

Sytuacja jest poważna, normalnie miałem około 35MB internetu a od paru dni filmy na YT nawet na 360p się tną i ładują. Strony ładują się bardzo długo i na Chrome i na Firefoxie,

35 MB internetu? Masz limitowany internet? Jeśli tak, to może transfer się skończył po prostu?

Nie, mam światłowody-50 MB, ale router jest umieszczony w innym pokoju, natomiast w moim pokoju mam drzwi z takimi gumkami,które utrudniają przepływ i z tego powodu prędkość spada do ok. 35 MB, z urządzeniem na pewno nic się nie stało. Od paru dni internet chodzi strasznie wolno, speedtesty wykazują od 3 do 5 MB.

Odkryłem coś dziwnego: test wykonany na komputerze na stronie http://www.speedtest.net/pl/ mówi o prędkości pobierania 3.37 MB. Na ipadzie mini pobrałem aplikacje tego samego wydwacy i prędkość wynosi 25 MB, testy były robione w przeciągu minuty.

.

Dzisiaj około 16 wykonałem speedtest- wykazał 25 mb, internet działał szybko, speedtest wykonany 5 minut temu wykazuje 5 mb i znowu wszystko wolno się ładuje. Ma ktoś jakiś pomysł w czym problem?