MODE COM FELL III - opinie

Tak a powiedz mi czy Twój komp potrzebuje 550W ?

Tracer = ścierwo

ta… najlepiej 1200 watów odrazu…

a z zakup tego tracera był najlepszą inwestycją w twoim życiu, musze przyznac :smiley:

bierz Chiefteca albo Modecoma 400-450 Watów i sie ciesz (po co 550 watów jak twój komp tego nei wycisnie)

Wiem że Tracer do złom , gram w GTA vc - blue-screen. 450 W ? 100 W więcej , wole spać spokojnie i kupić 500 -550

Tak to teraz masz Tracera i jakoś daje rade a dobry markowy zasilacz 400w nie da rady … oj chłopie chłopie.

ta masz racje… kup 550 watów tracera bedziesz spal spokojnie :smiley:

magia cyferek, ten tracer w rzeczywistości ma moc na poziomie 200-250W nie więcej na dodatek ma niestabilne napięcia. Fortron 350W MDN® byłby od niego dużo silniejszy a ma mniej “watt”

tak, tylko że ten mój Tracer 350 watów się niemiłośiernie grzeje

MODECOM MC-350W w zupełności by wystarczył,ale skoro tak bardzo chcesz,to możesz wziąć nawet OCZ StealthXStream 600W,który starczyłby do kompa z 9800GT, Penrynem Quadem itp. No,ale jak chcesz już porządny,to bierz :stuck_out_tongue:

jakoś mnei to nei dziwi…

bierz Fortrona 400 za 65 zl i bedzie wieksza moc nawet o 100 WATTów

Człowieku ale czytaj ze zrozumieniem … Ty to powinieneś wymienić na samym początku albo nawet lepiej w ogóle tego nie brać.

Kup coś sprawdzonego i markowego.

bo pracuje pod zbyt dużym jak dla niego obciążeniem, na dodatek produkowany jest z niskiej jakości komponentów. Zrozum że mając 350W na nalepce nie oznacza, że taką mocą się charakteryzuje. Na pewno te Modecomy mc czy fortrony grzać się nie będą (inne markowe też nie) pod niskim obciążeniem

najlepiej Chiefteca 1200 WATT, zasilił by też sąsiada i jeszcze killka osiedlowych domków kolegów

Czemu nie, całkiem dobry pomysł. Ale zwróć uwagę na 1 część mojego postu :slight_smile:

Zasilacz Feel ma straszną opinię i na pewno wersja MC zasilacza Mode Com byłaby lepsza. Osobiście używałem Feela przez 3 lata i żadnych problemów nie miałem. Nie wiem, czemu tak wszyscy najeżdżają na Feela, większość z nich na pewno nigdy go nie testowała. Faktem jest, że mnóstwo ludzi używa najtańszych zasilaczy OEM, które jakoś im działają cały czas a Feel jest zdecydowanie lepszy od OEM.

czyli ja mogę najeżdżać na feela :] mam go w 3 kompie i uszkodził on na zawsze slot PCI… (a komp stary… uciągnie go nawet 250w codegen… a feel miał 300w)

podłączam do niego amacroxa i dalej slot nie działa…

od no name trzymam się z daleka bo 2 kompy mają coś uszkodzone

2 ma codegena i mobo cudem nadal żyje… w tym co mam w opisie miałem na początku fevera i on zepsuł kilka PCI i wtyk na głośniki (zielony)

Pewno przez napięcia.

Dlatego jak kupować to od razu coś porządnego.

tych zasilaczy lepiej nie kupować no chyba ze chce sie z nimi szybko pozegnac (a niektórzy chcą) :Akyga, Aspire, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Fever, Impet, i-box, Linkword, L&C = Logic, LOGISYS, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Platin Power, Powercomp, Procomp, Q-tec, RAIDMAX, Rubikon, Ropla, SilenX, Tracer, Tronje, Xilence, XION

ale ja tego codegena, fevera i feela dostałem…

no to masz pecha

ale i tak na tych 2 starych kompach mi nie zależy…

a tego zmieniam w tym miesiącu więc jakoś się nie przejmuję :slight_smile: