Modecom - czy to dobra obudowa?


(Rykendo) #1

Witam!

Dziś tak przeglądam allegro i wpadłem na takie obudowy. Modecom to podobno dobra firma, ale nie wiem jak z tymi egzemplarzami. Są one dobre jakościowo? Czy są lepsze od Mustangów za 50 zł? Posiada ktoś? Ciekawy jestem.

:arrow: http://allegro.pl/item513497283_modecom ... ilver.html

:arrow: http://allegro.pl/item513477758_obudowa ... _temp.html


(Adalbert) #2

Ani jedna, ani druga jakaś specjalna nie jest, po prostu jest i można ją wykorzystać. Pewne obudowy z dobrymi "warunkami powietrznymi" zaczynają się od ok 110zł, niżej to w sumie dużej różnicy możesz nie zauważyć, chociaż Modecom jest przyzwoity i rąk raczej nie będzie ranił. Najlepiej pójść do sklepu i na oko zbadać jakość obudowy i szukać najtańszej, najładniejszej i żeby ew chłodzenia się mieściły.


(Nethalythic) #3

Mam w sumie jedną bude modecoma. Nieużywana już. Jeśli chodzi o materiały to taka srednia. Elementy średniej klasy, blacha której się lekko nie da porysować. Całkiem solidna. Lepsza od mustanga napewno.


(Rykendo) #4

A więc warto wymieniać z Mustanga na Modecoma?


(dudpis) #5

To ta Mustanga taki shit? Ja myśle, że jak już wymieniać to na coś porządnego xD.


(Adalbert) #6

Jeżeli masz obudowę taką jaką masz, to bym przy niej pozostał. Wymiana faktycznie lepiej na coś zdecydowanie lepszego (szerszego i z lepszymi warunkami powietrznymi), ale wtedy jak ta wyraźnie będzie za słaba.