Modecom Feel + 9800GT

Witam. Mam pytanie nurtujące mnie… otóż chce zakupić sobie GeForce 9800GT http://allegro.pl/item867829626_wyprzed … _ddr3.html i nie wiem czy wytrzyma mój zasilacz Modecom Feel 400W ATX PFC , dodam, że mam otwartą obudowe cały czas a konfiguracja mojego kompa jest taka:

Płyta główna: MSI 945PL Neo3

Procek: Intel Pentium Dual Core E2220 2x2.40ghz

Pamięć: 3GB RAM DDR2 800MHz GoodRam

HDD: Seagate 250GB 8mb cache

No i obecna karta graficzna to Radeon HD 3850 512/256 ddr3

Pozdrawiam.

jakis miesiac chcialbym popracowac na tym zasilaczu i 9800gt nastepnie kupic nowy tak za jakis miesiac… tylko prosze nie doradzajcie zainwestuj w lepsza karte czy zasilacz obecnie mam tylko kase na karte.

Nie jest to udana wersja zasilaczy Feel.Zasilacz spokojnie uciągnie tą kartę graficzną i resztę sprzętu który posiadasz.

Za tę cenę masz hd4770/4850 który będzie o wiele wydajniejszy od tego geforca.

Dlatego ja bym radził kupić jednego z tych radków.

Nie podkręcaj nic i będzie dobrze

:wink: nie zamierzam nic podkrecac, nie bawie sie w takie rzeczy wiedzac, ze cos sie moze stac, wszystko jest na luzie, nic nie podkrecane + plus otwarta obudowa dla lepszego chlodzenia.

Twoj tekst jest poza tematem, nie gadaj glupot.

9600gt jest lepszy od tych radkow (rzeczywista wydajnosc w grach)

A o 9800gt nie wspominajac

hd4850 będzie lepszym wyborem http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html

To zestawienie to sa martwe liczby tak jak i martwe SPu ktorych radek ma setki.

Mam 9600gt i powiem wam nie wiem jak amd robi te karty ale te radki pomijajac ze sa gorace, pradozerne to sa tez dziwnie wolne

Nvidia seria 9000 to sa dobre karty, maja najlepsze sterowniki, i tu lezy pewnie problem radeonow, maja skopane stery a tabela benchmarku nic nie udowadnia.

Widzialem jakie jaja odstawia radek 4850 i za nic nie chcialbym tej karty, chyba zeby ja zaraz odsprzedac na allegro

Ja mam HD 4850 nie mam z nią żadnych problemów

ok dzieki wszystkim za rady… zakupuje ta karte a po jakims czasie kupuje lepszy zasilacz ;] pozdrawiam.

Naczytało się o referencyjnych HD4850 które się faktycznie grzały, to teraz pisze się o wszystkich Radeonach, tyle, że niereferencyjne HD4850 np. Palit Sonic, Gigabyte Zalman, Saphire Vapor-x są chłodne, tak samo jak referencyjne HD4770, HD5770, HD5850 i HD5870 które też nie są gorące, zapomniało się o referencyjnych 8800GT które też się grzały i były głośne, o padających pamięciach w Qimonda w pierwszych seriach 88GT też pewnie nie słyszałeś, no bo miłość do NV jest ślepa.

No to 9800GT też jest prądożerna, bo pobiera tyle samo prądu co HD4850, 9600GT też jest prądożerna, bo pobiera więcej prądu od HD4770.