ModeCom FEEL III 350 czy wystarczy na chwilowe zastępstwo?

Obecnie mam Chiefteca 450 watt ale idzie na gwarancję , jest pytanie , czy Modecom FEEL III 350 ATX http://www.modecom.pl/product.php?id=420&pageNr=3 Uciągnie mój sprzęt w opisie na czas 2 tygodni (niebędę grał) tylko do pracy z wordem i internetem. A więc podłączać czy nie?

EDIT: Procek z serii EE 65watt poboru mocy

Pociągnie, o ile jest sprawny bo rozrzut jest spory, lub jak jakieś zabezpieczenie nie zadziała, bo III mają zabezpieczenia, tyle że nie zawsze zdążą zareagować, lub są od początku nie sprawne. Jak go nie kupiłeś to na wymianę zamówił bym Fortrona 350W.

Spokojnie wystarczy do sprzętu w sygnaturze.

Ja go miałem wcześniej do tego samego sprzętu ale karta była 7300GT , zasilacz sprawny w 100% , czyli montować można

Dodane 26.02.2009 (Cz) 20:41

Sprawdzam go , właśnie mam go zamontowanego , napięcia z biosu:

3.3V 3.264V

5V 5.087

12V 12.144

5VSB 5.003V

Czyli napięcia w normie , chyba niepotrzebnie się bałem :lol: a da sie troche pogracć w coś? bo jakby co niechce losu kusić :smiley:

Tak jak sprawny możesz zamontować tylko nie obciążaj systemu zbyt mocno przez ten czas.

to lepiej nie graj

A tak już całkiem najlepiej to wyjedź w góry dopóki zasilacz z serwisu nie wróci.

Sorry, ale przesadzacie trochę. Ta maszyna żadnym zażynaczem zasilaczy nie jest, a feel III to całkiem udana seria i na bank te 350W obsłuży bezproblemowo kompa.

Bios Ci nigdy nie poda prawidłowych napięć, sprawdza się miernikiem, w stresie i obciążeniu np 3dmark, gry, orthos.

Grałem wczoraj non stop od 22:00 do 1:00 i nic , lekko ciepły był zasilacz , a więc powinien wystarczyc . dzieki za pomoc

Przecież on starczy nawet na dłuższą metę. I to z graniem. Jak by nie było to nie jest to stara II…

Ten zasilacz ma słabe zabezpieczenia więc jak się spali jestem pewien w 90% że z sobą coś pociągnie

Zaraz wszyscy mówia ze sie bedzie palić , ja rzadko słysze o awarii feel III o awariach I i II to słyszalem nieraz ale nie przesadazjcie

Ja już od pół roku używam takiego zestawu jak w sygnaturce i najmniejszych problemów nie mam, do tego podkręcam czasami też całkiem niemało i to stabilnie.

jak sie nie znasz to nie pisz :roll:

FELL I i II miały słabe zabezpieczenia (wcale) ale III ma już dobre i trzyma napięcia w normie. (nie są idelne)

Żadko teraz słychać o awarii III, ale nie jest to najlepsze zasilacz

boże popytaj na innych forach na temat FEEL’ów to zobaczysz co ci odpowiedzą

arkosek07 mistrzu…

Feel III jest lepszy od swoich poprzedników , do komputerów niskobudżetowych wystarczy nawet na dłuższą metę …

z drugiej strony nie jest on tak dobry jak wersja MC .