Modecom Freetab 9704 IPS2 X4; nieznany numer seryjny

Cześć,

dziś dojechał do mnie wyżej wymieniony tablet, ma fabrycznie wgrany Android 4.1, dlatego chcę go uaktualnić.

Producent przygotował dla niego wersję 4.2.2 do pobrania, ale przez różne wersje tego modelu muszę podać numer seryjny, co jest problemem.

Wchodząc w ustawienia, informacje o tablecie i td. pokazuje mi adres karty wi-fi, adres IP, ale wiele rzeczy mam jako Unknown(między innymi IMEI na przykład), numer seryjny też jest “nieznany”, przez co nie mogę ściągnąć tej aktualizacji :?

Nie mogę znaleźć rozwiązania na stronie producenta, w sieci też nic nie znajduje, a nie chciałbym bawić się we wgrywanie nieoficjalnych ROMów do niego(chyba, że będzie to konieczne).

Wie ktoś, jak rozwiązać ten problem? Bo dla mnie jest bardzo dziwny :o

Dodam, że tablet kupiłem w sklepie Agito_pl na allegro, nie u jakiegoś podejrzanego sprzedawcy.

Jeśli tablet jest nowy to lepiej odesłać go do naprawy a tym bardziej do producenta bo to jest niedopuszczalne aby tablet nie miał numeru seryjnego to z pewnością jedna z tych rzeczy która upoważnia do wymiany sprzętu lub zwrotu pieniędzy.

Cześć, numer seryjny jest na tylnej stronie tabletu. Tam jest napis SN: …(i same cyfry). Przepisz te cyfry -to jest własnie twój numer seryjny.

Powinno zadziałać. Powodzenia !!

Johny311

@Johny311, fakt, jest tam, jednak nie to mnie martwiło.

Mój telefon(Xperia J) pokazuje w tej sekcji numer seryjny, dlatego myślałem, że coś z tabletem jest nie tak(uszkodzony system lub cokolwiek), w końcu sprzęt powinien pokazywać pełnię informacji o sobie.