Modem HSDPA - Huawei E220

Ostatnio sprawiłem sobie neta z Play (Telekomunikacja Polska zrobiła mnie w wała, jak zwykle zresztą) nie mialem wyboru musiałem coś bezprzewodowego inaczej bym nie miał w ogóle :frowning: Wszystko fajnie jednak mam duży ping (opuźnienie) i ogromne skoki czasami idzie 1mb/s a czasami 10 kb/s, zapewne to wina tego ze mam grube ściany zewnętrzne, myślałem ze zamontowanie jakiejś anteny załatwi problem. I moje pytanie, czy istnieją anteny do tego typu modemów ? Jest to modem podłączany do usb a sam posiada złącze mini usb. :cry:

To normalne, spróbuj kupić antenę kierunkową może coś pomóc.

Tak: tutaj Ci ludzie w tej sprawie pomogą bardziej: http://www.bez-kabli.pl

To ja Ci powiem że się na nich bardziej przejdziesz niż na TP, aczkolwiek Play daje lepsze warunki niż Orange Free, Era, iPlus.

PS, w jakim mieście mieszkasz? bo możesz mieć tylko EDGE/GPRS, wtedy to normalne.

Chłopie coś ty wybrał (bedziesz żałował), neostrada jest owiele szybsza. Mój kolega ma Orange Free i net mu tak wolno chodzi że szok, nie da się nic ściągać, gg warzące 3MB sciągał 20 min. Napewno jesteś w stefie zasięgu EDGE/GPRS i żadna antena ci nie pomoże, ależ się wpakował tak jak mój kumpel, teraz żałuje. Ja korzystam z neostrady bezprzewodowo, musiałem tylko dokupić ruter wi-fi i korzystam z neta w całym domu i na dworze :smiley: .

gdybym mógł miec neo to bym miał ale tp po 2 latach umowy powiedziało że nia ma łącza, poza tym nie chce miec telefonu domowego, i dlaczego mam za niego płacić?

Mieszkam w Bielsku :stuck_out_tongue:

Play ma słaby zasięg niż Orange, iPlus czy Era. :stuck_out_tongue:

Niech ktos napisze ze jak dam modem do okna to bede mial lepszy zasieg no pociesz mnie ktos… :expressionless: XDD