Modem Huawei E220 sterowniki pod Viste x64

Witam.

Mam tu informacje dla wszystkich ktorzy maja problem z modemem Huawei E220 w Viscie x64,

oczywiscie problem polega na tym ze system nie widzi modemu lub widzi go jako urzadzenie masowe USB (dysk)

Panowie z corporacji HUAWEI po kilku mailach do nich, raczyli mi odpisac to:

Dear Customer: Thanks for your attention to our product! Customer Application Software available without Login is for the use of upgrade of Huawei Standard Products only. This Software is not intended for customized Products branded by the Network Operators (e.g. Vodafone, T-Mobile, …) Users of the customized Products please contact your Network Operator Helpdesk for support information. the link is:http://www.huawei.com/mobileweb/en/doc/list.do?type=-1&id=736thanks!

W podanym linku nalezy pobrac ostatnia pozycje “E220-HOSTB107D03SP00C03 (Normal) (13635 KB) 03-Aug-2007”

Rozpakowujemy i widzimy 2 pliki, Mobile_Connect.ISO i HOST11.107.03.00.03.B266.exe

Montujem obraz plyty i instalujemy oprogramowanie Mobile Connect, ktore zawiera sterowniki pod Viste x64.

Mozliwe ze nie bedzie konieczna zmiana HOSTa na modemie, jezeli po restarcie komputera system wykryje modem.

A jezeli trzeba bedzie zrobic UPDATE to jest jeden mankament nalezy to zrobic bez karty SIM w srodku i co gorsze na systemie XP lub na takim w ktorym jest wykrywany modem,

poniewaz podczas instalacji nowego softu potrzebne jest wykrycie i sprawdzenie ostatniego HOSTa.

W moim przypadku nie musialem robic UPDATE, bo zaraz po instalacji Mobile Connect system wykryl modem lecz rowniez rostal wykryty jako urzadzenie masowe USB,

ale po zainstalowaniu oprogramowanie ktore znajdowalo sie na modemie czyli odpowiednie do mojej siecie (3 DataModem HSDPA irlandzka 3G) wszysko chodzilo.

Lecz i tak zaraz po po sprawdzeniu czy jest ok, zrobilem UPDATE :slight_smile:

Zmiana softa bez rzadnego ryzyka utraty oprogramowania z twojej sieci komorkowej,

Jesli by to nie pomoglo mozna sprobowac tez to przed podanym wyzej sposobem to http://pl.youtube.com/watch?v=T8VI6Q4cmvM,a nastepnie to co opisalem,

u mnie zadzialalo.

Pozdrawiam i powodzeniagluchu83

jakim programem rozpakowac ten pobrany plik?? #-o