Modem - Neostrada tp

Ja chciałbym kupić neostrada tp!

Super ! :lol:

Z tych 3 to na pewno Sagem

(ale tylko dlatego że jest popularny co daje mu przewagę ponieważ łatwiej znaleźć pomoc w przypadku problemów :mrgreen: )

P.S.

Ja bym dodał jeszcze Livebox-a do tej ankiety

coś niesamowitego

spróbuje się porozumieć z Tym Czymś

Czy ty kcieć cośik my Cie nie rozumić ja tyż dużo kcieć a nie móc My polska i język polska tyż wiec ty sie poprawić i użyć opcji ZMIEŃ !!

Zdecydowany faworyt :stuck_out_tongue:

Posiadam go i żadnych problemów.

Ostatnio był omawiany temat dotyczących modemów.

Nie lepiej założyć Netie? :lol:

Popieram, łatwy w instalacji i zero problemów nawet pod linuksem :mrgreen:

A ja powiem tyle. USB F@st800 Mam już go 2 lata i powiem niezawodny, 0 problemów i nie wiem czemu wszyscy na niego narzekają :stuck_out_tongue:

USB F@st800 według mnie z nich najlepszy choć sam posiadam Speed(slow?)touch 330. Sagem chyba najstabilniej trzyma połączenie :slight_smile:

mialem USB F@st800 i jestem z niego niezadowolony, od samego poczatku mialem z nim problemy, wymienilem na Speedtouch330 i wszystko OKI i net chodzi stabilnie

Używam Sagema i choć wymieniłem już na czwarty z kolei - (nie ma z tym żadnych problemów w razie stwierdzenia winy modemu w realizacji połączenia) to ogólnie jestem z niego również zadowolony… :slight_smile:

Pozdrawiam

ja też posiadam Sagema i nie mam z nim zadnych problemow :))

Ja tak samo posiadam juz 3 lata Sagema i nie narzekam :slight_smile:

Sagem+AutoConnect

Świetna integracja z AutoConnectem + bezawaryjność

mam i SpeedTouch i F@st800 i co - żadnej różnicy. Stabilność połączenia zależy tylko i wyłącznie od jakości łącz telefonicznych. Oba będą dobrze działać na dobrym łączu i oba będą źle działać na złym łączu.

Miałem zarówno ST330 jak i F800 i muszę powiedzieć że to właśnie Sagem często się rozłączał i osiągał gorsze wyniki.

Po ponownym podłączeniu ST wszystko hulało jak wcześniej: zero problemów.

A teraz z koniecznośni router ;]