Modem Neostrady TP czyja to własność? Moja czy tp s.a.?

Nie wiem czy dobry dział, bo można go umieścić aż w paru, problemy, oprogramowani, sprawdzone porady, hardware, i na luzie, ponieważ dotyczy on paru spraw, ale uznałem że ten dział będzie chyba najlepszy.

AD.1 Witam nurtuje mnie pytanie, mam modem Thomsona od Neostrady, i gdy kupowałem go płaciłem symboliczną złotówkę, czy jak umowa się kończy to ja TP S.A. ten modem zwracam czy zostawiam go sobie?

AD. 2 Mam uszkodzony program na płycie który łączy się z Neostradą, oczywiście mam ją skonfigurowaną inaczej nie łącze sie przez ten program, ale nie da się go zainstalować, czy to koniec świata:p czy tp s.a.nie przyjmie już tej płytki i modemu? Jakieś koszty będę musiał ponosić?

1 Gdy umowa się kończy modem jest Twój

  1. Najprościej ich się zapytać, ja miałem walnięty jeden z filtrów i wymienili mi od ręki, pozatym na pewno ściągniesz drivery z netu i ta płytka nie jest Ci potrzebna

Musisz lub nie musisz to już twój wybór czy im oddasz czy nie

  1. Za modem zapłaciłeś, więc jest Twój (podobnie jest z telefonami w abonamencie też płacisz “grosze”, a przechodzą na Twoją włąsność).

  2. Ściag sobie nowe drivery z neta a tą płytke najlepiej wyzrzuć do kosza i się nia nie przejmuj :slight_smile:

A czytał ktoś z was w ogóle umowe z neostrady że takie głupoty wypisujecie

Z regulaminu TP SA:

I poco wprowadzać w błąd

A co do płytki to można ją nawet wyrzucić oddaje się tylko modem

Kiedy ja przedłużałem kiedyś umowę (w poprzedniej pracy) na Neo nikt o modem nawet się nie pytał i leży sobie spokojnie do dzisiaj w jakimś kącie.

areh Ja też nie zwrcałem modemu gdy mi się skończyła umowa. Podpisałem nową i dali nowy.

modem nawet po zerwaniu umowy po miesiacu jest twój :] przecież za niego zapłaciłeś :stuck_out_tongue:

A tak btw. po co komu taki modem? Trofeum? :slight_smile:

Aha, dzięki wam, czyli modem rozumiem że zostaje dla mnie, i bardzo fajnie.

Dzięki wam.

Przyda się jak kolejny usługodawca internetu będzie wymagał jakiegoś modemu :wink:

Nom, zawsze się przyda do czegoś :] Można go sprzedać, może ktoś kupi :smiley:

A te kable, książeczki i filtry też dla mnie zostają?

heh Na to bym zabardzo nie liczył. Chyba że symbolicznie :stuck_out_tongue: