Modem Sagem fast 800. Problem z synchronizacja

Na poczatek napisze iz znalazlem watek dotyczacy tego modemu lecz opisany byl w nim inny problem i nie chialem sie wrzynac w temat, zwlaszcza iz raczej jest jeszcze nie skonczony. Mam internet Orange Freedom 2mega od pazdziernika 2007. Problemy zaczely sie kilka miesiecy temu. Okolo godziny 16, moj stary modem ZXDSL 852 rozlaczal sie i nie dawal sie polaczyc z powrotem. Zakupilem wiec modem Sagem w nadziei iz sytuacja sie poprawi. Teraz wystepuje identyczny blad tyle ze o godzinie punkt 18:10. Rozlacza sie i nie synchronizuje sie az do godziny 24 :cry: . Mam system windows xp, sterowniki do modemu oryginalne, zmienialem wejscia usb, reinstalowalem sterowniki jaki i system, zrobilem nawet format calego dysku, efektow zero.Gdy modem nie zsynchronizuje sie po ok. 30min wyskakuje mi takie cos http://img21.imageshack.us/img21/7276/blads.png . Jesli dobrze zrozumialem cos zajmuje mi porty usb? Na pewno nie chodzi o wejscia bo do usb mam podpiety tylko modem. Wiec to moga byc jakies programy. Ale jesli tak to dlaczego modem rozlacza sie tak punktualnie? Licze na wasza pomoc…

brak synchronizacji to w głównej mierze (jeśli modem jest prawidłowo podłączony i zainstalowany) problem po stronie operatora…

To wygląda na jakiś program blokujący porty o określonej godzinie, nie masz przypadkiem zainstalowanego Beniamina albo DeviceLock-a ?

PS. Albo po prostu zasilacz dostarcza do portów USB za mało prądu - miałem taki problem przy modemie ZXDSL - pomógł dodatkowy kontroler USB na porcie PCI :slight_smile:

reinstalował oprogramowanie te aplikacje nie są częścią systemu z rodziny win.

alternatywnie mogą być problemy z portami usb (uszkodzone, ograniczony prąd itd).

Moze to dlatego iz wymienialem zasilacz? A jesli faktycznie to dlatego nie dziala to jak temu przeciwdzialac?

zgłosić awarię dostawcy.

Dzieki. Gdyby jescze cos bylo nie tak to napisze. Pozdrawiam.