Modem Speed touch 330

Witam. Mam problem z modemem speed tiuch 330. Mam neostrade 1 mega od wczoraj. Gdy zaczne pobierac jakis plik np. program to dioda USB na modemie bardzo mocno miga tak jak by sie zaraz miala spalic a czasem to wogole nie widac jak swieci. jak nic nie pobieram to jest wszystko Ok. co moze byc taka przyczyna??? bardzo prosze o odpowiedz! !!

która dioda ?? pwr (power) czy adsl ?? wczoraj dostałeś modem (czytaj podpisałeś umowę) ??.

okaże się jak odpiszesz na powyższe pytania.

Nic nie jest przyczyną. Ta dioda po prostu informuje o przesylaniu danych. W moim tez tak bylo o ile mnie pamiec nie mysli. Po za tym powinnienes najpierw instrukcje przeczytac. To tyle…

tam nie ma diody pwr tylko USB i ADSL. Miga dioda USB no to moze PWR. Nie modemu nie dostalem tylko sobie zwiekszylem predkosc! !!

Przeczytaj instrukcje… Mowie Ci, ze to nic takiego, tak ma byc i juz(no chyba, ze mi sie diody pomieszaly z rok modemu nie widzialem:D)

tak

masz na myśli adsl, koledze chodzi o usb,pwr.

podłącz do innego USB, modem się zawiesza ?? przestaje działać ?? przeczytaj w instrukcji o diagnostyce modemu może rzeczywiście dioda usb informuje o przesyle danych z modemu do komputera…nigdy nie wziąłbym tomspona bo to wyjątkowy szrot przy nim sagem to cud techniki :D.

Nie mi się wydawało, żę to świeci jak modem przesyła informacje do kompa, czyli chyba ta usb… Ale tak jak pisałem trzeba instrukcje przeczytać bo nie pamiętam…

dzieki za rady! !!

Normalne zjawisko.

Też tak mam