Modem ZTE ZXDSL 852 - Problem z połączeniem

(Majran) #1

Witam,

Mam problem z modemem ZTE ZXDSL 852 (3 diody) instaluje zalecane sterowniki do Vista (Vista Home Premium), instalacja sterownika przebiega bez problemu, prosi o podlaczenie modemu, tak tez robię, program instalacyjny zwraca informacje o pomyslnym ukonczeniu instalacji. Na pasku zadan pojawia sie ikona programu obsługujacego modem, który nie wykrywa zadnych problemów (narzędzie testujące dostarczone ze sterownikiem).

W instrukcji instalacji ktora mozna znalezc w internecie m.in. na stronach TP jest informacja o automatycznym tworzeniu połączenia i skrócie na puplicie. U mnie niestety takiego połączenia nie ma, a podczas prób jego utworzenia kreator wyrzuca, że polączenie nie moze zostac utworzone. Zachowuje sie tak w kazdej konfiguracji (telefoniczne, dsl, z prawami admin i bez nich). Dodatkowo modemu nie widać na liscie modemów (np. we wlasciwosciach innego polącznia telfonicznego) mimo, że w menadzerze urządzeń widnieje Modemy ADSL - > ADSL Modem, ktory wg. systemu działa prawidłowo.

Próbowałem odinstalowywać sterowniki, instalować jeszcze raz, kilkakrotnie, tworzyć rózne połączenia. Modem jest napewno sprawny poniewaz na drugim laptopie rzuszyl bez najmniejszych problemów (Vista Ultimate)

Bardzo proszę o pomoc...

Marcin.

(Kornac) #2

mam ten sam problem, mozesz powiedziec czy udalo sie Tobie cos z tym zrobic?

Pozdrawiam

(dragonn) #3

http://www.speedyshare.com/997993618.html spróbujcie tych sterów, ja używam tych i wszystko gra :smiley: .

Instrukcja instalacji:

1.Odłącz modem jeżeli jest podłączony.

1. Uruchom setup.exe

2. Jak pojawi się komunikat że należ podłączyć modem to go podłącz .

(Bartek Pisarski) #4

Na Viscie 32-bit wystarczą odpowiednie sterowniki... niestety mi na 64-bit pomógł dopiero zakup nowego routera :expressionless: