Modemo-router ade 4400 2/2+4 port router problem

Mam problemik prosze o pomoc szczegóły poniżej:

http://komputery.katalogi.pl/temat94817/

Na tym forum nikt mi nie odpowiedział.

Kupiłem sobie to urzadzonko ale nie działa sam nie mam internetu a na dodatek nie dzieli niby jest otoczenie sieciowe kompy sie pinguja i nic , jak nie było internetu tak nie ma. dIODA adsl ORAZ lan MIGA , TAK SAMO POWER I SYSTEM. Tylko od czasu do czasu miga kontrolka PPP która jest odpowiedzialna za neostrade. nie wiem co robić.

!!

Witam,

będę strzelał, ale kiedyś borykałem się z podobnym problemem, jednak na innym routerze.

Po pierwsze znajdź gdzieś w opcjach Handshake protocol i ustaw na T1.413.

U mnie to było chyba w Admin Privillage - ADSL Settings.

Po drugie pobaw się opcją Encapsulation , u mnie zadziałało ustawienie na PPPoA VC-Mux.

Z tym, że najpierw wykonaj krok 1, sprawdź, czy działa, a później dopiero dodaj krok 2.

Najpierw je powyłączaj, jak zadziała, to masz przyczynę i wtedy będziesz się babrał z ich konfiguracją.

Swoją drogą nie za dużo tego??

nie znalazłem takiej opcji, w kazdym razie sie pobawie umnie działa PPPeVC-mux ale dioda miga tylko co jakis czas tak jakby nie mogło nawiazac połaczenie z centrala neostrada. Poszukam tych ustawien ale jak na razie tego nie znałąłem. Dzieki za pomoc i dalsze wskazówki.

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 17:23

MIŁES RACJE STARY, JESTES WIELKI BYŁ U MNIE INFORMATYK I TEGO NIE ROZKMNINIŁ A TYLKO JAK ZASTOSOWAŁEM TWOJA FORMUŁE 2 KROKÓW OD RAZU PIEKNIE CHODZI DZIEKI BARDZO :slight_smile: