Moderacja? (na Portalu DP)

Zarejestrowałeś się 1 lutego, za kilka dni będzie tak:

  • Komentarze Użytkowników Zarejestrowanych ze stażem przynajmniej 7 dni publikowane są natychmiast po ich wysłaniu przez komentującego.

:slight_smile:

A po drugie - “nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych” :wink: czyli forum i portalu. Administrator forum nie ma nic do portalu i nie może nic tam aktualizować.

Ja nie wiedzę, żeby on gdzieś wspominał o moderatorach forum, a pisze w dziale “O portalu”, nawet dopisek w tytule chyba jednoznacznie to określa?

A ja nie widzę, abym ja coś wspominał o moderatorach forum. :slight_smile:
Za to dokładniej przeczytaj co chciał zamieścić w komentarzu na portalu.

1 polubienie

Posypuję głowę popiołem. Nie chciało mi się tego czytać :wink:

@PiR2 zapomniałeś o stosownym GIFie:

Przyzwyczaj się.

1 polubienie

Nikt nie będzie ci się tłumaczyć z niczego bo i po co, przecież czujesz się pokrzywdzony przez reżym moderacji komentarzy i czekasz na stosowne wyjaśnienia. Ewentualnie @tomekb lub @Docent mogą zająć oficjalne stanowisko redakcji odnośnie twoich wątpliwości, ale nie mnie o tym za nich decydować.

Szanowni Państwo,
do tej pory nikt z moderatorów lub administratorów nie udzielił mi odpowiedzi na zadane pytanie.

(…) https://imgur.com/a/DPtoT

Już nie chodzi o samą zablokowaną wiadomość, lecz o to, że nie chcę spierać się z Administratorem Forum, który wie lepiej za mnie jak się czuję, bo on zawsze ma rację i doszłoby do tego, że moje konto zostałoby zablokowane, do czego nie chcę doprowadzić.

W związku z tym, że brak kultury i szacunku do nowych użytkowników na Państwa portalu przejawia sam Administrator, to nie chcę posiadać konta w Państwa serwisie i proszę o natychmiastowe usunięcie mojego konta PiR2 w Państwa serwisie wraz ze wszystkimi wiadomościami na portalu:


i na forum:

Z wyrazami szacunku,
PiR2

https://www.dobreprogramy.pl/Regulamin.html
§14.5

https://www.dobreprogramy.pl/Regulamin.html
§14.5: “Usługobiorca może w każdej chwili złożyć oświadczenie o woli usunięcia konta użytkownika w Portalu i tym samym rezygnację ze statusu Zarejestrowanego Użytkownika. W tym celu Usługobiorca powinien wysłać e-mail z żądaniem usunięcia swojego konta na adres admin@dobreprogramy.pl, podając w treści nazwę tego konta (nick). W celu weryfikacji e-mail powjnien zostać wysłany z adresu, który został użyty podczas procesu rejestracji. Usługobiorca usuwa konto użytkownika w ciągu 7 dni od otrzymania stosownego oświadczenia.”

Dzięki za wyjaśnienie, ale wysyłałem e-maila do ww. osób w redakcji i dostałem e-mail zwrotny, że spamuję? Bo wysłałem do trzech osób w jednym czasie?: "I’m sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It’s attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

               The mail system

<maciej[dot]olanicki[at]dobreprogramy.pl>: host mail.xenium.pl said:
[ENG] Message seems to be SPAM – if not, contact admin@xenium.pl
[PL] Wiadomosc wyglada na SPAM – jesli nie, skontaktuj sie z
admin@xenium.pl (in reply to end of DATA command)

<tomek[dot]bryja[at]dobreprogramy.pl>: host mail.xenium.pl said:
[ENG] Message seems to be SPAM – if not, contact admin@xenium.pl
[PL] Wiadomosc wyglada na SPAM – jesli nie, skontaktuj sie z
admin@xenium.pl (in reply to end of DATA command)

<wojciech[dot]kowasz[at]dobreprogramy.pl>: host mail.xenium.pl said:
[ENG] Message seems to be SPAM – if not, contact admin@xenium.pl
[PL] Wiadomosc wyglada na SPAM – jesli nie, skontaktuj sie z
admin@xenium.pl (in reply to end of DATA command)"

Więc wysłałem z innego e-maila, ale w celu potwierdzenia mojej “wiarygodności” napisałem powyższą wiadomość, bez pewnych szczegółów: (…).

  1. “komputer świat” bez konta wciska śmieci (adware / malware / akcelerator pobierania instalatora), więc nawet 20 stronicowy opis cud-miód-malina mnie nie przekonuje
  2. jak ostatnio sprawdzałem opis tej wersji programu to na forum.mydigitallife.net autor @wilenty odsyłał do wątku @burfadel (Burf), bo obecnie nie ma czasu na aktualizowanie programu.
  3. jak masz pomysł na lepszy opis to zaproponuj go w opcjach “zaproponuj zmiany w opisie”
  4. może jakaś dziwna forma zabezpieczenia poczty - nie wyślesz do większej ilości osób (chyba że opcją kopia / ukryta kopia, zamiast nadawcy).
1 polubienie

Powiedzmy że tak, ale widzę źle zrozumiałem i zamknięcie wątku przypisałem do tego przy okazji.

Co do komentarzy i forumowych postów to raczej zostaną pod nickiem “anionimXXXXXXXXX” i na portalu pewnie pod “KONTO USUNIĘTE” (chyba że ktoś poświęci z dwie minuty by je wykasować tu i tam).

W związku z tym, że jeden z Administratorów tego forum wszystko wie lepiej od użytkowników, to kategorycznie nie wyrażam zgody na pozostawienie jakichkolwiek moich komentarzy, mają być również usunięte!

Ogólnie to opcje aktualizacji opisów, zrzutów ekranów i wersji mniej popularnych aplikacji żyją własnym życiem.

Więc jak twórca nie ma jakieś strony co wymusza pobieranie najnowszej wersji lub stary link zawsze pobiera najnowszą wersję to jest problem.

Dlaczego ja mam pomagać np. w opisaniu programu?
Chyba Portal zarabia pieniądze z reklam, a mi przypadł tylko wstyd i już żałuję, że się tu w ogóle zapisałem. Staram się wypowiadać się kulturalnie i nikogo nie obrażać, więc jest mi przykro, że jestem w ten sposób traktowany. Dlatego chcę uciec stąd jak najszybciej, żeby nie pozostał po mnie żaden ślad.

Dziękuję za wszystkie wypowiedzi i jednocześnie proszę o zamknięcie wątku.

1 polubienie

Problem, że z 60 procent blokuje reklamy, dość nietypowa sytuacja ze względu, że pomiary pokazują, że maksymalnie co drugi Polak blokuje a tu wychodzi średnio 6 na 10 użytkowników (1,2 na 2 - by mniej więcej pokazać w skali do “co drugi”).

Po prostu to zrób. Nie męcz siebie i nas.

Po prostu usuń konto, jak Ci się coś nie podoba na portalu.

Nie da się musi to zrobić “Admin”, user może się najwyżej już nie logować po wysłaniu prośby o usunięcie konta.

Racja. Żeby nie było pytań, screen wszystko wyjaśnia;


O ile jeszcze adres e-mailowy jest aktualny, tych osób.