Modern Warfare II - problem z DirectX

Siemka.

Zainstalowałem nowe Call Of Duty. Na początku były małe problemy ze spadkami FPS’ów ale AMD Game Fusion rozwiązał te problemy. Problemy też miałem z save’ami ale to samo minęło. A teraz jak skończyłem grać i chciałem na nowo odpalić gierkę to ekran zaczął mi migotać (stery od karty najnowsze) i wyskoczył taki komunikat: http://img190.imageshack.us/img190/9702 … tttttt.jpg a gra się nie uruchamia.

Co robić? Reinstall?

Próbowałe zainstalować DirectX ale wyskoczył komunikat, że mam zainstalowaną równorzędną lub nowszą wersję i instalacja nie jest potrzebna.

to wymuś instalacje Directx’a mimo iż mówi, że nie jest potrzebna instalacja. Może to pomoże

Jakby coś to jest jeszcze jeden sposób na to DirectX bo z podpisu wynika, że masz XP.

Jeżeli nic nie pomoże to możesz przywrócić oryginalną wersję DX z płyty instalacyjnej i potem go uaktualnić do najnowszej wersji.

Do tego trzeba użyć specjalnego programu, a ja znam jeden taki “DirectX HAPPY UNINSTALL”

Jest tu http://www.dobreprogramy.pl/DirectX-Hap … 12514.html

Niestety nie jest darmowy ale wersja testowa shareware powinna wystarczyć na wykonanie operacji przywracania DX z nośnika XP. :smiley:

sprobuj zainstalowac wczesniejsze stery do karty, pamietam ze przy fallout3 mi pomoglo.

Włączyłem dzisiaj rano i wszystko było o.k. gra działała bez zarzutu. Skończyłem se kampanie, trochę operacji specjalnych no i parę godzinek na multi. W międzyczasie grę włączałe i wyłączałem kilkakrotnie i nic “złego” się nie działo aż do teraz. Znowu ten migoczący ekran i komunikat o DirectX.

Dodane 13.11.2009 (Pt) 17:24

Na poprzednich sterach było to samo więc chyba nie ma sensu ich instalować .

A skoro dzisiaj gra działała normalnie no i chyba nie ma sensu robić nic z DirectX’em. Wydaje mi się, że problem leży gdzieś indziej. Tylko gdzie?

ja bym dalej próbował wymusić instalację directx’a ponieważ on wywala błąd, a czemu raz wywala a raz nie to nie potrafię powiedzieć. Przeinstaluj i spróbuj

Przyczyną może być przetaktowanie procka lub pamięci albo jedno i drugie, może karty graficznej też ale co do karty to nie mam pewności czy może powodować błędy DX.