Modernizacja kompa do 400-500 zł?

Witam chcialbym od was usłyszec co najbardziej oplaca sie wymienic w tym kompie , poniewaz głownie słuzy mi do gier i słuchania muzy,glownie zwracam uwage na procesor i ram, karta graficzna raczej starczy.o to moj zestaw:)

Płyta głowna Soltek75FRV KT400

Pamięc DDR 256Mb/333 Kingston

Wentylator Cooler Master DP5-6j31C

Klawiatura MediaTech MT-136

Procesor AMD Athlon Xp 1800+

stacja dysków 3.5Samsung

Listwa Zaśilajaca EverStandard

Dysk HDD Segate Barracuda IV 60 GB

Karta Graficzna Gigabyte Radeon 128mb 128 bit

Monitor 17" LG F700B Flatron

Obudowa Foxconn PC-146 350W USB

Nagrywarka LG 52x24x52

Nagrywarka DVD Lg GSA - 4163b

Za takie grosze to co najwyżej mozesz se ramu troche dokupić :x

rolnik idz na pole zobacz czy truskawki jeszcze nierosną …


napisz dokładnie jaką masz karte graficzną ?

za ta kasiore to kup ram 512 MB ok 150 zł

i ewentualnie sprzedaj starą grafike i kup nowszą

zależy jaką masz starą grafe ale jeśli byś za nią chociasz 100 zł wycisną

i dożucił troszke to może by stykło na gf 7600gs na agp

wprawdzie wtedy procek będzie wąskim gardłem ale i tak zwiększy się wydajność w grach

ewentualnie można by kupić nowy proc i płyte główną

np amd 64 3000+

i pod to jakąś płyte główną i jak byś dobrze sprzedał stary proc płyte i grafe to byś kupił np gf 7300 gt

razem by to wyniosło jakieś 800 zł (dlatego trza by dobrze stare podzespoły sprzedać)

a jeśli masz dobrą grafe to kupić płyte [pod amd 64 ale ze złączem agp (chodz tego niepolecam raczej )

dlatego zdecydowanie radze ci się zoriętować za ile byś sprzedał starą płyte proc i grafe i kupić to co wyżej napisałem :stuck_out_tongue:

hehe, to ramu masz malo, a procka przecietnego!Jak do gier!

No jakbys jeszcze napisal jaka, to by fajnie bylo :smiley:

btw; wogole całośc napisana jest, jakby z kartki typowego zestawu z hipermarketu :smiley: na co komu wiedziec, ze masz floop’a od samsung, jak to juz archaiczny sprzet!

Jakby sie uprzec, to ktos mogl napisac “zmien se listwe zasilajaca” albo “zmien monitor”

podaj jaki rdzeń :slight_smile:

nie ma co pakować tak wydajnej karty do atka 2000+

A tak wogóle to nie warto pakować dużych pieniędzy w tego kompa, możesz dokupić jedynie ramu 512 MB

hee, jak dobrze pamiętam to 9550 :stuck_out_tongue:

kosmi a czy Ty nie miałeś kompa kiedyś wymieniać?

tak miałem i wyminiłem ale hehe ten dla ktorego sprzedalem swojego kompa chce wymienic coś i was sie pytam w jego imieniu bo ja juz od dawna nie jestem w temacie:)