Modernizacja kompa do nowych gier

Wielkość pamięci 1024 MB

Typ pamięci DDR II

Smiech na sali :hahaha:

za 1k masz już w miare dobrego kompa.

Śmiech na sali czyli co? Podajcie mi tu dobre karty do 300 zl na PCI-E, a nie jakieś głupie dyskusje. Jedni piszą ddr2 będzie bardziej wydajniejsze od ddr3, a inni, że to śmiech na sali. Ogarnijcie to w końcu.

A to -> http://allegro.pl/item390525180_gainwar … hdmi_.html ?

no i co z tego? ale i tak chodzą na 256mb… chwyt marketingowy :stuck_out_tongue: żeby ludzie myśleli głupio i żeby brali FX 5500 512mb ddr1 za 150zł :smiley:

8800gs, nic innego nie dostaniesz. 384/192

Z tym procesorem w najnowsze gry raczej pograsz ale będą działać strasznie wolno. Czytając twoje posty można stwierdzić że mało się znasz na sprzęcie.Procesor w grach jest równie ważny jak karta graficzna, a w nie których ważniejszy od grafiki np Supreme Commander.

Procesor Pentium 4 nie nadaje się do gier, kupując HD3850 zmarnujesz kasę, a dlaczego? Mimo że będziesz mieć wydajna grafikę procesor nie będzie nadążał z obliczaniem (Co przekłada się na liczbę FPS- czyli klatki na sekundę) za nią. Mówiąc łatwiej jeśli grafika będzie w danym momencie wytworzyć 80fps procesor będzie wytwarzał np 40fps. Może być tak że podczas jakiejś akcji w grze gdzie jest dużo przeciwników grafika wytworzy 40fps ale procesor już nie będzie wyrabiać i spowolni grę do 20 czyli gra będzie się cięła. To że twój procesor ma 3,0GHz o niczym nie świadczy, mój Core 2 Duo gdyby miał 1,5GHz byłby szybszy od twojego podkręconego do 4,0GHz. W komputerze wszystko musi być na jednym “poziomie”. Jeśli ktoś ma kiepski procesor to niech se nie myśli że jak kupi 8800GT to będzie wymiatać… Na twoim miejscu dozbierał bym te 400zł i kupił od razu płytę i procka. Co do ramu 1,5GB to za mało. Minimum 2GB. Takie gry jak Wiedźmin u mnie na Win Xp wykorzystywały 1,7GB.