Modernizacja PC

Witam ! Na początku przedstawię moją obecna konfigurację komputera: RAM: 3GB, PROCESOR Intel pentium dual core 1.80GHz KARTA GRAFICZNA: GF 7300gs PŁYTA GŁÓWNA: Asus P5GC mx/s ZASILACZ 350W. Zastanawiam się, czy kupić nowy PC, czy dokupić do niego kartę grafiki GF 9800GT. I właśnie mam z tym problem, ponieważ nie wiem, czy procek i zasilacz dadzą sobie radę. Proszę o jakieś porady, opinie, czy jest sens modernizowania tego komputera.

Jaki zasilacz (marka)?

Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć. Sprawdź ceny, porównaj, zastanów się co chcesz uzyskać i do czego wykorzystywać będziesz komputer i odpowiedź sama ci się nasunie.

Podaj dokładno nazwe zasilacza

:smiley: a co tu modernizować czas zezłomować.

Wiesz Malucha Można odmalować dodać spoiler i inne bajery Ale ferrari z tego nie zrobi

Wydaje mi się, że muszę go jednak zezłomować, ponieważ dzisiaj zaczęły się problemy z dyskiem. Przy większych obciążeniach wyłączał się (czasem tylko reset pomagał i powoli się uruchomił, a czasem jeszcze był rozruch), ustawiłem skan programem hd tune i przeszły dwa rzędy i znalazło już 2 bad sektory. Komputer jest bardzo niestabilny, dlatego odchodzę od myśli modernizacji. Nazwy zasilacza niestety nie pamiętam (Pamiętam tylko, że był napis Fox 350W nie wiem, czy jest to nazwa firmy). Co o tym sądzicie :?: