Modernizacja sprzętu

Witam

Posiadam sprzet:

Intel E8400

Płyta Asus chyba P5Q costam :slight_smile:

Radeon ASUS 4850 TOP 512mb

4gb Ram 800mhz OCZ

1TB sata II

Modecom 500W

Monitor Samsung B2230 (22")

i do wydania mam max 800zl

Zastanawiam się czy wymienić monitor na 24-26" bo ten jest za mały i nie podoba mi sie z niego obraz…

dokupić dysk ssd i wrzucić na niego system

wymienić kartę graficzną np na GF 560Ti?

a moze inna propozycja (rozważe każda oprócz wspólnego przepicia kasy :smiley: )

Proszę o poradę

Zdecyduj sie co chcesz osiągnąć, czy wyższą wydajność w grach, czy za sprawą SSD szybkość ogólną albo chcesz kupić nowy monitor - wtedy te 800zł pójdzie na LCD i do kompa to najwyżej na taśmy SATA kolorowe zostanie…

Komp traci już wydajność więc przydała by się modernizacja kwestia czy już teraz się za to brać czy dać mu jeszcze rok…

To już zależy od ciebie, ja np. mam 4-letniego kompa, kolega ma mniej niż rocznego i już myśli o dokupieniu pamięci (ma 4GB) i coś wspominał o drugiej karcie graficznej.

Na tej grafice 4850 na razie gierki działają zapewne płynnie, bo kumple mają te karty i nie narzekają. Sam sie zdecyduj czy chcesz coś zmieniać, my doradzimy podzespoły ale napisz co chcesz zyskać. Chyba że z modernizacji się rozmyśliłeś to skończ temat jasno :roll:

zebym byl zdecydowany to bym nie prosil o pomoc :slight_smile:

Eee…ja bym czekał. Masz dobrego kompa.

Ja mam C2D E6300@2.15 GhZ do tego 3 GB RAM i GeForce 9500, zasilacz taki jak Ty.

No i ? No i gram sobie w najnowsze tytuły. FEAR3 śmiga mi aż miło.

Co do twego sprzętu… na pewno śmiga ci wszystko lepiej niż na moim. Na razie nie jest źle. Dopóki wszystko Ci tam trybi, modernizacja jest bezcelowa.

Poczekasz, stanieje, wtedy ulepszysz.

dobra to moze konkretnie

jaki monitor polecacie do 800zl?

jaka karte polecacie do 800zl?