Modowanie 6200 - problem

Napisałem.

http://allegro.pl/item136932062_profesj … pci_6.html

To dobry i tani sprzęt ciężko go dostać radze się spieszyć.

Wiesz co zrobie jak mówisz ale czy teraz swojego sprzedam ??

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 20:15

Już zamówiłem i mam nadzieje że nie będe miał żadnych problemów :D, a tak wogole to ci powiem ze mialem jeszcze jeden problem.

Mianowicie dysk w czasie pracy wyłączał się i włączał, i gdzieś doczytałem że to rówież może być wina zasilacza, ale zmieniłem taśmy na nowe i podłączyłem dysk pod inne wtyczki i jak narazie chodzi dobrze xD

A z tą karta to od kąd pamiętam to zawsze był problem, pierwsza gra którą testowałem nową karte to SAN ANDREAS i tam już występowały ARTEFAKTY :confused:

Jak zasilacz nie pomoże to najwyżej oddam karte na GWARANCJE :confused:

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 20:17

A w ogóle to ja myślałem nad zmianą karty i teraz problem.

Czy mogłbyś mi doradzić jakiś nie za drogi a dobry sprzęt ??

Nie zabijaj innym kompów.

Do czasu.

Jak zasilacz nie pomoże to sprawdz na innym kompie jak będzie to samo to wymiana.

Za ile ma być ta karta, niedługo mają się pojawić 7600GS z DDR3 to może poczekaj.

Hmmm no nie wiem jak za bogaty nie jestem a moja matka kasy mi na nową nie będzie chciała dać bo za słabo się uczę :confused:

Ale uważam że coś do 500-600 zl bym sobie kupił, i co o tym sądzisz ??

Lepiej wymień sprzęt bo masz AGP 4x a ten slot czasami sprawia problemy.

I zacznij się uczyć :stuck_out_tongue: to będziesz miał pieniądze na nowszy sprzęt, to nie jest straszny wysiłek.

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=371-all

Po co odnawiasz ten temat ?

Odnawiam temat, bo może ktoś będzie chciał wiedzieć jak zrobić

6600 z 6200. Na przykład jak odblokować 4 zablokowane potoki w 6200 itd. Kapujesz? Przecież nie założę specjalnie nowego tematu.

luger ale przecież to 15 sekund w googlach + czytanie tego tematu. Warto dołożyć jeszcze, że nowe modele 6200 są oparte o niemodowlanych chipset. Jedynie starsze (już niedostępne) modują się bez problemu.

Taaaa, wiem, ja mam na szczęście ASUSA N6600 256MB DDR 128bit.

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 16:43

Z biosem A4 :frowning:

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 16:46

Ale ma odblokowany termometr. Kupiłem go niedawno używanego.